Xfce Panel Plugins - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Invalid format
bg: Невалиден формат

en: Error
bg: Грешка

en: Date, then time
bg: Дата, след това час

en: Time, then date
bg: Час, след това дата

en: Date only
bg: Само дата

en: Time only
bg: Само час

note: placeholder
en: Custom...
bg: Потребителски...

en: Select font
bg: Избор на шрифт

en: Unable to open the following url: %s
bg: Не може да бъде отворен следният адрес: %s

en: Datetime
bg: Дата и час

note: * layout frame
en: Layout
bg: Разположение

note: Format label format label
en: Format:
bg: Формат:

note: * Date frame
en: Date
bg: Дата

en: The date will appear in a tooltip.
bg: Датата ще се показва в подсказките.

note: font label
en: Font:
bg: Шрифт:

note: * time frame
en: Time
bg: Час

en: The time will appear in a tooltip.
bg: Часът ще се показва в подсказките.

en: DateTime
bg: Дата и час

en: Date and Time plugin with a simple calendar
bg: Добавка за датата и часа с опростен календар
