Xfce Panel Plugins - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Invalid format
ca: Format no vàlid

en: Date, then time
ca: Data, després l'hora

en: Time, then date
ca: Hora, després la data

en: Date only
ca: Només la data

en: Time only
ca: Només l'hora

note: placeholder
en: Custom...
ca: Personalitzat...

en: Select font
ca: Selecció de la lletra

en: Unable to open the following url: %s
ca: No es pot obrir l'url següent: %s

en: Datetime
ca: Data i hora

note: * layout frame
en: Layout
ca: Disposició

note: * Date frame
en: Date
ca: Data

en: The date will appear in a tooltip.
ca: La data apareixerà en un indicador de funció.

note: font label
en: Font:
ca: Lletra:

note: * time frame
en: Time
ca: Hora

en: The time will appear in a tooltip.
ca: L'hora apareixerà en un indicador de funció.

en: DateTime
ca: Data i hora

en: Date and Time plugin with a simple calendar
ca: Connector de data i hora amb un calendari senzill
