Xfce Panel Plugins - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Invalid format
da: Ugyldigt format

en: Error
da: Fejl

en: Date, then time
da: Dato, derefter klokkeslæt

en: Time, then date
da: Klokkeslæt, derefter dato

en: Date only
da: Kun dato

en: Time only
da: Kun klokkeslæt

note: placeholder
en: Custom...
da: Tilpasset ...

en: Select font
da: Vælg skrifttype

en: Unable to open the following url: %s
da: Kan ikke åbne den følgende url: %s

en: Datetime
da: Dato og klokkeslæt

note: * Date frame
en: Date
da: Dato

en: The date will appear in a tooltip.
da: Datoen vil blive vist i et værktøjstip.

note: font label
en: Font:
da: Skrifttype:

note: * time frame
en: Time
da: Klokkeslæt

en: The time will appear in a tooltip.
da: Klokkeslættet vil blive vist i et værktøjstip.

en: DateTime
da: Dato og klokkeslæt

en: Date and Time plugin with a simple calendar
da: Dato og klokkeslæt-plugin med simpel kalender
