Xfce Panel Plugins - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Invalid format
el: Άκυρος τύπος

en: Error
el: Σφάλμα

en: Date, then time
el: Ημερομηνία, μετά ώρα

en: Time, then date
el: Ώρα, μετά ημερομηνία

en: Date only
el: Ημερομηνία μόνο

en: Time only
el: Ώρα μόνο

note: placeholder
en: Custom...
el: Προσαρμογή...

en: Select font
el: Επιλογή γραμματοσειράς

en: Unable to open the following url: %s
el: Αδυναμία κατά το άνοιγμα του ακόλουθου url: %s

en: Datetime
el: Ημερομηνία ώρα

note: * layout frame
en: Layout
el: Εμφάνιση

note: Format label format label
en: Format:
el: Τύπος:

note: * Date frame
en: Date
el: Ημερομηνία

en: The date will appear in a tooltip.
el: Η ημερομηνία θα εμφανιστεί ως σημείωση.

note: font label
en: Font:
el: Γραμματοσειρά:

note: * time frame
en: Time
el: Ώρα

en: The time will appear in a tooltip.
el: Η ώρα θα εμφανιστεί ως σημείωση.

en: DateTime
el: Ημερομηνία ώρα

en: Date and Time plugin with a simple calendar
el: Άρθρωμα ημερομηνίας και ώρας μαζί με ένα απλό ημερολόγιο
