Xfce Panel Plugins - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Invalid format
et: Vigane vorming

en: Error
et: Viga

en: Date, then time
et: Kuupäev enne ja siis kellaaeg

en: Time, then date
et: Kellaaeg enne ja siis kuupäev

en: Date only
et: Ainult kuupäev

en: Time only
et: Ainult kellaaeg

note: placeholder
en: Custom...
et: Kohandatud vorming...

en: Select font
et: Vali font

en: Unable to open the following url: %s
et: Järgneva urli avamisel tekkis viga: %s

en: Datetime
et: Kuupäev ja kellaaeg

note: * layout frame
en: Layout
et: Paigutus

note: Format label format label
en: Format:
et: Vorming:

note: * Date frame
en: Date
et: Kuupäev

en: The date will appear in a tooltip.
et: Kuupäeva kuvatakse kohtspikkris.

note: * time frame
en: Time
et: Kellaaeg

en: The time will appear in a tooltip.
et: Kellaaega kuvatakse kohtspikkris.

en: DateTime
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: Date and Time plugin with a simple calendar
et: Lihtsa kalendriga kuupäeva ja kellaaja pistikprogramm
