Xfce Panel Plugins - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Invalid format
eu: Formatu baliogabea

en: Error
eu: Errorea

en: Date, then time
eu: Data, gero ordua

en: Time, then date
eu: Ordua, gero data

en: Date only
eu: Data soilik

en: Time only
eu: Ordua soilik

note: placeholder
en: Custom...
eu: Pertsonalizatu...

en: Select font
eu: Hautatu letra-tipoa

en: Unable to open the following url: %s
eu: Ezin da hurrengo urla ireki: %s

en: Datetime
eu: Data-ordua

note: * layout frame
en: Layout
eu: Ingurunea

note: Format label format label
en: Format:
eu: Formatua

note: * Date frame
en: Date
eu: Data

en: The date will appear in a tooltip.
eu: Data tresna-barran agertuko da.

note: font label
en: Font:
eu: Letra-tipoa:

note: * time frame
en: Time
eu: Ordua

en: The time will appear in a tooltip.
eu: Ordua tresna-barran agertuko da.

en: DateTime
eu: Data-ordua

en: Date and Time plugin with a simple calendar
eu: Egutegi sinple bateko data eta ordu plugin-a
