Xfce Panel Plugins - en to fa_IR translation catalogue (15 entries)

en: Invalid format
fa_IR: قالب نامعتبر است

en: Error
fa_IR: خطا

en: Date, then time
fa_IR: تاریخ، سپس زمان

en: Time, then date
fa_IR: زمان، سپس تاریخ

en: Date only
fa_IR: فقط تاریخ

en: Time only
fa_IR: فقط زمان

note: placeholder
en: Custom...
fa_IR: سفارشی...

en: Select font
fa_IR: گزینش قلم

en: Unable to open the following url: %s
fa_IR: نمی‌توانید آدرس زیر را باز کنید: %s

note: * layout frame
en: Layout
fa_IR: چیدمان

note: Format label format label
en: Format:
fa_IR: قالب:

note: * Date frame
en: Date
fa_IR: تاریخ

note: font label
en: Font:
fa_IR: قلم:

note: * time frame
en: Time
fa_IR: زمان

en: Date and Time plugin with a simple calendar
fa_IR: افزایهٔ تاریخ و زمان به همراه تقویمی ساده
