Xfce Panel Plugins - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Invalid format
fi: Virheellinen muoto

en: Error
fi: Virhe

en: Date, then time
fi: Päivämäärä, sitten aika

en: Time, then date
fi: Aika, sitten päivämäärä

en: Date only
fi: Vain päivämäärä

en: Time only
fi: Vain aika

note: placeholder
en: Custom...
fi: Mukautettu...

en: Select font
fi: Valitse fontti

en: Unable to open the following url: %s
fi: URL:ia: %s ei voi avata

en: Datetime
fi: Päivämäärä ja aika

note: * layout frame
en: Layout
fi: Asettelu

note: Format label format label
en: Format:
fi: Muoto:

note: * Date frame
en: Date
fi: Päivämäärä

en: The date will appear in a tooltip.
fi: Päivämäärä näkyy työkaluvihjeessä.

note: font label
en: Font:
fi: Fontti:

note: * time frame
en: Time
fi: Aika

en: The time will appear in a tooltip.
fi: Aika näkyy työkaluvihjeessä.

en: DateTime
fi: Päivämäärä ja aika

en: Date and Time plugin with a simple calendar
fi: Päivämäärä- ja aikaliitänäinen yksinkertaisella kalenterilla
