Xfce Panel Plugins - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Invalid format
gl: Formato incorrecto

en: Error
gl: Erro

en: Date, then time
gl: Data, e despois a hora

en: Time, then date
gl: Hora, e despois a data

en: Date only
gl: Só a data

en: Time only
gl: Só a hora

note: placeholder
en: Custom...
gl: Personalizado...

en: Select font
gl: Seleccionar tipo de letra

en: Unable to open the following url: %s
gl: Non se puido abrir o seguinte url: %s

en: Datetime
gl: Data e hora

note: * layout frame
en: Layout
gl: Disposición

note: Format label format label
en: Format:
gl: Formato:

note: * Date frame
en: Date
gl: Data

en: The date will appear in a tooltip.
gl: A data aparecerá nunha notificación.

note: font label
en: Font:
gl: Tipo de letra:

note: * time frame
en: Time
gl: Hora

en: The time will appear in a tooltip.
gl: A hora aparecerá nunha notificación.

en: DateTime
gl: Data e hora

en: Date and Time plugin with a simple calendar
gl: Engadido de data e hora cun sinxelo calendario
