Xfce Panel Plugins - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Invalid format
he: פורמט לא תקין

en: Error
he: שגיאה

en: Date, then time
he: תאריך, ואז זמן

en: Time, then date
he: זמן, ואז תאריך

en: Date only
he: תאריך בלבד

en: Time only
he: זמן בלבד

note: placeholder
en: Custom...
he: מותאם אישית...

en: Select font
he: בחר גופן

en: Unable to open the following url: %s
he: לא יכול לפתוח את הכתובת הבאה: %s

note: * layout frame
en: Layout
he: סידור

note: Format label format label
en: Format:
he: פורמט:

note: * Date frame
en: Date
he: תאריך

en: The date will appear in a tooltip.
he: התאריך יופיע בטיפ עזר.

note: font label
en: Font:
he: גופן:

note: * time frame
en: Time
he: זמן

en: The time will appear in a tooltip.
he: הזמן יופיע בטיפ עזר.

en: Date and Time plugin with a simple calendar
he: תוסף תאריך וזמן עם יומן פשוט
