Xfce Panel Plugins - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Invalid format
hr: Neispravan format

en: Error
hr: Greška

en: Date, then time
hr: Datum, pa vrijeme

en: Time, then date
hr: Vrijeme, pa datum

en: Date only
hr: Samo datum

en: Time only
hr: Samo vrijeme

note: placeholder
en: Custom...
hr: Prilagođeno...

en: Select font
hr: Odaberi font

en: Unable to open the following url: %s
hr: Neuspjeh u otvaranju slijedećeg url: %s

en: Datetime
hr: Datumvrijeme

note: * layout frame
en: Layout
hr: Raspored

note: * Date frame
en: Date
hr: Datum

en: The date will appear in a tooltip.
hr: Datum će se pojaviti u tooltip-u.

note: * time frame
en: Time
hr: Vrijeme

en: The time will appear in a tooltip.
hr: Vrijeme će se pojaviti u tooltip-u.

en: DateTime
hr: DatumVrijeme

en: Date and Time plugin with a simple calendar
hr: Datum i vrijeme priključak  sa jednostavnim kalendarom
