Xfce Panel Plugins - en to hy_AM translation catalogue (19 entries)

en: Invalid format
hy_AM: Անվաւեր ձեւաչափ

en: Error
hy_AM: Սխալ

en: Date, then time
hy_AM: Ամսաթիւ, յետոյ ժամ

en: Time, then date
hy_AM: ժամ, յետոյ ամսաթիւ

en: Date only
hy_AM: Միայն ամսաթիւ

en: Time only
hy_AM: Միայն ժամ

note: placeholder
en: Custom...
hy_AM: Յարմարեցում․․․

en: Select font
hy_AM: Ընտրել տառատեսակ

en: Unable to open the following url: %s
hy_AM: Չյաջողուեց բացել հետեւեալ url֊ը․ %s

en: Datetime
hy_AM: Ամսաթիւ ժամ

note: * layout frame
en: Layout
hy_AM: Շարակարգ

note: Format label format label
en: Format:
hy_AM: Ձեւաչափ․

note: * Date frame
en: Date
hy_AM: Ամսաթիւ

en: The date will appear in a tooltip.
hy_AM: Ամսաթիւը կը ցուցադրուի գործիքայուշում։

note: font label
en: Font:
hy_AM: Տառատեսակ․

note: * time frame
en: Time
hy_AM: Ժամ

en: The time will appear in a tooltip.
hy_AM: Ժամը կւ ցուցադրուի գործիքայուշում։

en: DateTime
hy_AM: ԱմսաթիւԺամ

en: Date and Time plugin with a simple calendar
hy_AM: Ամսաթուի եւ ժամի ներեդրաւնները հասարակ աւրացոյցում
