Xfce Panel Plugins - en to ie translation catalogue (18 entries)

en: Invalid format
ie: Ínvalid formate

en: Error
ie: Errore

en: Date, then time
ie: Li Date e posque li hora

en: Time, then date
ie: Li hora e posque li date

en: Date only
ie: Solmen li date

en: Time only
ie: Solmen li hora

note: placeholder
en: Custom...
ie: Personalisat...

en: Select font
ie: Selecter un fonde

en: Unable to open the following url: %s
ie: Ne successat aperter li sequent URL: %s

en: Datetime
ie: Date e hora

note: * layout frame
en: Layout
ie: Arangeament

note: Format label format label
en: Format:
ie: Formate:

en: The date will appear in a tooltip.
ie: Li date va aparir quam un information.

note: font label
en: Font:
ie: Fonde:

note: * time frame
en: Time
ie: Hora

en: The time will appear in a tooltip.
ie: Li hora va aparir quam un information.

en: DateTime
ie: Date e hora

en: Date and Time plugin with a simple calendar
ie: Plugin de date e hora con un simplic calendare
