Xfce Panel Plugins - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Invalid format
is: Ógilt snið

en: Error
is: Villa

en: Date, then time
is: Dagsetning, svo tími

en: Time, then date
is: Tími, svo dagsetning

en: Date only
is: Aðeins dagsetning

en: Time only
is: Aðeins tími

note: placeholder
en: Custom...
is: Sérsniðið...

en: Select font
is: Veldu letur

en: Unable to open the following url: %s
is: Get ekki opnað eftirfarandi slóð: %s

en: Datetime
is: Dagsetning og tími

note: * layout frame
en: Layout
is: Uppsetning

note: Format label format label
en: Format:
is: Snið:

note: * Date frame
en: Date
is: Dagsetning

en: The date will appear in a tooltip.
is: Dagsetningin mun birtast sem vísbending.

note: font label
en: Font:
is: Letur:

note: * time frame
en: Time
is: Tími

en: The time will appear in a tooltip.
is: Tíminn mun birtast sem vísbending.

en: DateTime
is: Dagsetning og tími

en: Date and Time plugin with a simple calendar
is: Dagsetninga- og tímaviðbót með einföldu dagatali
