Xfce Panel Plugins - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Invalid format
ja: 不正なフォーマット

en: Error
ja: エラー

en: Date, then time
ja: 日付の後に時刻

en: Time, then date
ja: 時刻の後に日付

en: Date only
ja: 日付のみ

en: Time only
ja: 時刻のみ

note: placeholder
en: Custom...
ja: カスタム...

en: Select font
ja: フォントの選択

en: Unable to open the following url: %s
ja: 次の URL を開くことができませんでした: %s

note: * layout frame
en: Layout
ja: レイアウト

note: Format label format label
en: Format:
ja: フォーマット:

note: * Date frame
en: Date
ja: 日付

en: The date will appear in a tooltip.
ja: 日付はツールチップに表示されます。

note: font label
en: Font:
ja: フォント:

note: * time frame
en: Time
ja: 時間

en: The time will appear in a tooltip.
ja: 時間はツールチップに表示されます。

en: Date and Time plugin with a simple calendar
ja: シンプルなカレンダーと日付と時刻を表示します
