Xfce Panel Plugins - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Invalid format
kk: Пішімі қате

en: Error
kk: Қате

en: Date, then time
kk: Күні, кейін уақыт

en: Time, then date
kk: Уақыт, кейін күн

en: Date only
kk: Тек күн

en: Time only
kk: Тек уақыт

note: placeholder
en: Custom...
kk: Таңдауыңызша...

en: Select font
kk: Қаріпті таңдаңыз

en: Unable to open the following url: %s
kk: Келесі url-ды ашу мүмкін емес: %s

en: Datetime
kk: Күн мен уақыт

note: * layout frame
en: Layout
kk: Жайма

note: Format label format label
en: Format:
kk: Пішімі:

note: * Date frame
en: Date
kk: Уақыты

en: The date will appear in a tooltip.
kk: Күн қалқымалы хабарламада көрсетіледі.

note: font label
en: Font:
kk: Қаріп:

note: * time frame
en: Time
kk: Уақыты

en: The time will appear in a tooltip.
kk: Уақыт қалқымалы хабарламада көрсетіледі.

en: DateTime
kk: Күн мен уақыт

en: Date and Time plugin with a simple calendar
kk: Уақыт пен күн плагині, қарапайым күнтізбесі бар
