Xfce Panel Plugins - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Invalid format
lt: Netinkamas formatas

en: Error
lt: Klaida

en: Date, then time
lt: Data, tada laikas

en: Time, then date
lt: Laikas, tada data

en: Date only
lt: Tik data

en: Time only
lt: Tik laikas

note: placeholder
en: Custom...
lt: Pasirinkta...

en: Select font
lt: Pasirinkite šriftą

en: Unable to open the following url: %s
lt: Nepavyko atverti url: %s

en: Datetime
lt: Data laikas

note: * layout frame
en: Layout
lt: Išdėstymas

note: Format label format label
en: Format:
lt: Formatas:

note: * Date frame
en: Date
lt: Data

en: The date will appear in a tooltip.
lt: Rodyti datą paaiškinimuose.

note: font label
en: Font:
lt: Šriftas:

note: * time frame
en: Time
lt: Laikas

en: The time will appear in a tooltip.
lt: Paaiškinimuose bus rodomas laikas.

en: DateTime
lt: Data laikas

en: Date and Time plugin with a simple calendar
lt: Datos ir laiko įskiepis su paprastu kalendoriumi
