Xfce Panel Plugins - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Invalid format
lv: Nederīgs formāts

en: Error
lv: Kļūda

en: Date, then time
lv: Datumu, tad laiku

en: Time, then date
lv: Laiku, tad datumu

en: Date only
lv: Tikai datumu

en: Time only
lv: Tikai laiku

note: placeholder
en: Custom...
lv: Pielāgot...

en: Select font
lv: Norādiet fontu

en: Unable to open the following url: %s
lv: Nevar atvērt sekojošo url: %s

en: Datetime
lv: Datumslaiks

note: * layout frame
en: Layout
lv: Izkārtojums

note: Format label format label
en: Format:
lv: Formāts:

note: * Date frame
en: Date
lv: Datums

en: The date will appear in a tooltip.
lv: Datums parādīsies paskaidrē.

note: font label
en: Font:
lv: Fonts:

note: * time frame
en: Time
lv: Laiks

en: The time will appear in a tooltip.
lv: Laiks parādīsies paskaidrē.

en: DateTime
lv: DatumsLaiks

en: Date and Time plugin with a simple calendar
lv: Datuma un Laika spraudnis, ar vienkāršu kalendāru
