Xfce Panel Plugins - en to ms translation catalogue (18 entries)

en: Invalid format
ms: Format tidak sah

en: Error
ms: Ralat

en: Date, then time
ms: Tarikh, kemudian masa

en: Time, then date
ms: Masa, kemudian tarikh

en: Date only
ms: Tarikh sahaja

en: Time only
ms: Masa sahaja

note: placeholder
en: Custom...
ms: Suai...

en: Select font
ms: Pilih fon

en: Unable to open the following url: %s
ms: Tidak boleh buka url berikut: %s

en: Datetime
ms: Tarikhmasa

note: * layout frame
en: Layout
ms: Bentangan

note: * Date frame
en: Date
ms: Tarikh

en: The date will appear in a tooltip.
ms: Tarikh akan muncul dalam tip alat.

note: font label
en: Font:
ms: Fon:

note: * time frame
en: Time
ms: Masa

en: The time will appear in a tooltip.
ms: Masa akan muncul dalam tip alat.

en: DateTime
ms: TarikhMasa

en: Date and Time plugin with a simple calendar
ms: Pemalam Tarikh dan Masa dengan kalender ringkas
