Xfce Panel Plugins - en to nb translation catalogue (18 entries)

en: Invalid format
nb: Ugyldig format

en: Error
nb: Feil

en: Date, then time
nb: Dato, så tid

en: Time, then date
nb: Tid, så dato

en: Date only
nb: Kun dato

en: Time only
nb: Kun tid

note: placeholder
en: Custom...
nb: Egendefinert …

en: Select font
nb: Velg skrifttype

en: Unable to open the following url: %s
nb: Klarte ikke å åpne følgende URL: %s

en: Datetime
nb: Datotid

note: * layout frame
en: Layout
nb: Utforming

note: * Date frame
en: Date
nb: Dato

en: The date will appear in a tooltip.
nb: Datoen vil vises i et verktøytips.

note: font label
en: Font:
nb: Skrifttype:

note: * time frame
en: Time
nb: Tid

en: The time will appear in a tooltip.
nb: Tiden vil vises i et verktøytips.

en: DateTime
nb: DatoTid

en: Date and Time plugin with a simple calendar
nb: Programtillegg for dato og tid med en enkel kalender.
