Xfce Panel Plugins - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Invalid format
nl: Ongeldige opmaak

en: Error
nl: Fout

en: Date, then time
nl: Datum, gevolgd door tijd

en: Time, then date
nl: Tijd, gevolgd door datum

en: Date only
nl: Alleen datum

en: Time only
nl: Alleen tijd

note: placeholder
en: Custom...
nl: Aangepast...

en: Select font
nl: Kies lettertype

en: Unable to open the following url: %s
nl: Kan het volgende webadres niet openen: %s

en: Datetime
nl: Datumtijd

note: * layout frame
en: Layout
nl: Vormgeving

note: Format label format label
en: Format:
nl: Opmaak:

note: * Date frame
en: Date
nl: Datum

en: The date will appear in a tooltip.
nl: De datum zal verschijnen in een gereedschaptip.

note: font label
en: Font:
nl: Lettertype:

note: * time frame
en: Time
nl: Tijd

en: The time will appear in a tooltip.
nl: De tijd zal verschijnen in een gereedschaptip.

en: DateTime
nl: DatumTijd

en: Date and Time plugin with a simple calendar
nl: Datum en tijd-invoegsel met een eenvoudige kalender
