Xfce Panel Plugins - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Invalid format
nn: Ugyldig format

en: Error
nn: Feil

en: Date, then time
nn: Dato, så tid

en: Time, then date
nn: Tid, så dato

en: Date only
nn: Berre dato

en: Time only
nn: Berre tid

note: placeholder
en: Custom...
nn: Eigendefinert …

en: Select font
nn: Vel skrifttype

en: Unable to open the following url: %s
nn: Kunne ikkje opna url-en: %s

en: Datetime
nn: Datotid

note: * layout frame
en: Layout
nn: Utforming

note: * Date frame
en: Date
nn: Dato

en: The date will appear in a tooltip.
nn: Datoen kjem i ei hjelpeboble.

note: font label
en: Font:
nn: Skrifttype:

note: * time frame
en: Time
nn: Tid

en: The time will appear in a tooltip.
nn: Tida kjem i ei hjelpeboble.

en: DateTime
nn: Datotid

en: Date and Time plugin with a simple calendar
nn: Innstikk for dato og tid med ein enkel kalender
