Xfce Panel Plugins - en to pa translation catalogue (19 entries)

en: Invalid format
pa: ਗਲਤ ਫਾਰਮੈਟ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Date, then time
pa: ਮਿਤੀ, ਫੇਰ ਸਮਾਂ

en: Time, then date
pa: ਸਮਾਂ, ਫੇਰ ਮਿਤੀ

en: Date only
pa: ਕੇਵਲ ਮਿਤੀ

en: Time only
pa: ਕੇਵਲ ਸਮਾਂ

note: placeholder
en: Custom...
pa: ਪਸੰਦੀਦਾ...

en: Select font
pa: ਫੋਂਟ ਚੁਣੋ

en: Unable to open the following url: %s
pa: ਅੱਗੇ ਦਿੱਤਾ url ਖੋਲ੍ਹਣ ਲਈ ਅਸਮਰੱਥ: %s

en: Datetime
pa: ਮਿਤੀਸਮਾਂ

note: * layout frame
en: Layout
pa: ਲੇਆਉਟ

note: Format label format label
en: Format:
pa: ਫਾਰਮੈਟ:

note: * Date frame
en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: The date will appear in a tooltip.
pa: ਮਿਤੀ ਟੂਲ-ਟਿੱਪ ਵਿੱਚ ਵੇਖਾਈ ਜਾਵੇਗੀ।

note: font label
en: Font:
pa: ਫੋਂਟ:

note: * time frame
en: Time
pa: ਸਮਾਂ

en: The time will appear in a tooltip.
pa: ਸਮਾਂ ਟੂਲਟਿੱਪ ਵਿੱਚ ਵੇਖਾਇਆ ਜਾਵੇਗਾ।

en: DateTime
pa: ਮਿਤੀਸਮਾਂ

en: Date and Time plugin with a simple calendar
pa: ਸਧਾਰਨ ਕੈਲੰਡਰ ਨਾਲ ਮਿਤੀ ਅਤੇ ਸਮਾਂ ਪਲੱਗਇਨ
