Xfce Panel Plugins - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Invalid format
pl: Niepoprawny format

en: Error
pl: Błąd

en: Date, then time
pl: Data i czas

en: Time, then date
pl: Czas i data

en: Date only
pl: Tylko data

en: Time only
pl: Tylko czas

note: placeholder
en: Custom...
pl: Własny...

en: Select font
pl: Wybór czcionki

en: Unable to open the following url: %s
pl: Nie można otworzyć adresu URL: %s

en: Datetime
pl: Czas i data

note: * layout frame
en: Layout
pl: Układ

note: * Date frame
en: Date
pl: Data

en: The date will appear in a tooltip.
pl: Data zostanie wyświetlona w podpowiedzi.

note: font label
en: Font:
pl: Czcionka:

note: * time frame
en: Time
pl: Czas

en: The time will appear in a tooltip.
pl: Czas zostanie wyświetlony w podpowiedzi

en: DateTime
pl: Czas i data

en: Date and Time plugin with a simple calendar
pl: Wyświetla bieżący czas oraz datę w prostym kalendarzu
