Xfce Panel Plugins - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Invalid format
sk: Neplatný formát

en: Error
sk: Chyba

en: Date, then time
sk: Dátum, potom čas

en: Time, then date
sk: Čas, potom dátum

en: Date only
sk: Iba dátum

en: Time only
sk: Iba čas

note: placeholder
en: Custom...
sk: Vlastné...

en: Select font
sk: Vyberte písmo

en: Unable to open the following url: %s
sk: Nie je možné otvoriť následujúcu adresu url: %s

en: Datetime
sk: Dátum a čas

note: * layout frame
en: Layout
sk: Vzhľad

note: Format label format label
en: Format:
sk: Formát:

note: * Date frame
en: Date
sk: Dátum

en: The date will appear in a tooltip.
sk: Dátum sa zobrazí v plávajúcom popise.

note: font label
en: Font:
sk: Písmo:

note: * time frame
en: Time
sk: Čas

en: The time will appear in a tooltip.
sk: Čas sa zobrazí v plávajúcom popise.

en: DateTime
sk: Dátum a čas

en: Date and Time plugin with a simple calendar
sk: Zásuvný modul Dátum a čas s jednoduchým kalendárom
