Xfce Panel Plugins - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Invalid format
sl: Neveljavna oblika

en: Error
sl: Napaka

en: Date, then time
sl: Datum, potem čas

en: Time, then date
sl: Čas, potem datum

en: Date only
sl: Samo datum

en: Time only
sl: Samo čas

note: placeholder
en: Custom...
sl: Po meri...

en: Select font
sl: Izberite pisavo

en: Unable to open the following url: %s
sl: Naslova URL ni mogoče odpreti: %s

en: Datetime
sl: Datum in čas

note: * layout frame
en: Layout
sl: Razporeditev

note: Format label format label
en: Format:
sl: Oblika:

note: * Date frame
en: Date
sl: Datum

en: The date will appear in a tooltip.
sl: Datum bo prikazan v orodnem namigu.

note: font label
en: Font:
sl: Pisava:

note: * time frame
en: Time
sl: Čas

en: The time will appear in a tooltip.
sl: Čas bo prikazan v orodnem namigu.

en: DateTime
sl: Datum in čas

en: Date and Time plugin with a simple calendar
sl: Vtičnik za datum in čas s preprostim koledarjem
