Xfce Panel Plugins - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Invalid format
sq: Format i pavlefshëm

en: Error
sq: Gabim

en: Date, then time
sq: Datë, mandej kohë

en: Time, then date
sq: Kohë, mandej datë

en: Date only
sq: Vetëm datë

en: Time only
sq: Vetëm kohë

note: placeholder
en: Custom...
sq: Vetjake…

en: Select font
sq: Përzgjidhni shkronja

en: Unable to open the following url: %s
sq: S’arrihet të hapet url-ja vijuese: %s

note: * layout frame
en: Layout
sq: Skemë

note: * Date frame
en: Date
sq: Datë

en: The date will appear in a tooltip.
sq: Data do të duket në një ndihmëz.

note: font label
en: Font:
sq: Shkronja:

note: * time frame
en: Time
sq: Kohë

en: The time will appear in a tooltip.
sq: Koha do të shfaqet në një ndihmëz.

en: Date and Time plugin with a simple calendar
sq: Shtojcë Datash dhe Kohe me një kalendar të thjeshtë
