Xfce Panel Plugins - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Invalid format
sr: Неисправан облик

en: Error
sr: Грeшкa

en: Date, then time
sr: Датум, па време

en: Time, then date
sr: Време, па датум

en: Date only
sr: Само датум

en: Time only
sr: Само време

note: placeholder
en: Custom...
sr: Прилагођено...

en: Select font
sr: Изаберите словни лик

en: Unable to open the following url: %s
sr: Не могу да отворим следећу адресу: %s

en: Datetime
sr: Датум и време

note: * layout frame
en: Layout
sr: Распоред

note: Format label format label
en: Format:
sr: Облик:

note: * Date frame
en: Date
sr: Датум

en: The date will appear in a tooltip.
sr: датум ће се јављати у облачићу.

note: font label
en: Font:
sr: Словни лик:

note: * time frame
en: Time
sr: Време

en: The time will appear in a tooltip.
sr: Време ће се јављати у облачићу.

en: DateTime
sr: Датум и време

en: Date and Time plugin with a simple calendar
sr: Прикучак за датум и време са простим календаром
