Xfce Panel Plugins - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Invalid format
sv: Ogiltigt format

en: Error
sv: Fel

en: Date, then time
sv: Datum, sedan tid

en: Time, then date
sv: Tid, sedan datum

en: Date only
sv: Endast datum

en: Time only
sv: Endast tid

note: placeholder
en: Custom...
sv: Anpassat...

en: Select font
sv: Välj typsnitt

en: Unable to open the following url: %s
sv: Det gick inte att öppna följande url: %s

note: * Date frame
en: Date
sv: Datum

en: The date will appear in a tooltip.
sv: Datumet kommer att visas i ett verktygstips.

note: font label
en: Font:
sv: Typsnitt:

note: * time frame
en: Time
sv: Tid

en: The time will appear in a tooltip.
sv: Tiden kommer att visas i ett verktygstips.

en: Date and Time plugin with a simple calendar
sv: Insticksmodul för datum och tid med en enkel kalender
