Xfce Panel Plugins - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Invalid format
ug: ئىناۋەتسىز فورمات

en: Error
ug: خاتالىق

en: Date, then time
ug: چېسلا ئاندىن ۋاقىت

en: Time, then date
ug: ۋاقىت ئاندىن چېسلا

en: Date only
ug: چېسلا

en: Time only
ug: ۋاقىتلا

note: placeholder
en: Custom...
ug: ئىختىيارىي…

en: Select font
ug: خەت نۇسخا تاللاش

en: Unable to open the following url: %s
ug: تۆۋەندىكى  URL نى ئاچقىلى بولمىدى: %s

note: * layout frame
en: Layout
ug: ئورۇنلاشتۇرۇلۇشى

note: Format label format label
en: Format:
ug: پىچىم:

note: * Date frame
en: Date
ug: چېسلا

en: The date will appear in a tooltip.
ug: چېسلا كۆرسەتمىدە كۆرۈنىدۇ.

note: font label
en: Font:
ug: خەت نۇسخىسى:

note: * time frame
en: Time
ug: ۋاقىت

en: The time will appear in a tooltip.
ug: ۋاقىت كۆرسەتمىدە كۆرۈنىدۇ.

en: DateTime
ug: چېسلا ۋە ۋاقىت

en: Date and Time plugin with a simple calendar
ug: ئاددىي يىلنامە بىلەن ۋاقىت ۋە چېسلانى كۆرسىتىش
