Xfce Panel Plugins - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Invalid format
uk: Неправильний формат

en: Error
uk: Помилка

en: Date, then time
uk: Дата, потім час

en: Time, then date
uk: Час, потім дата

en: Date only
uk: Тільки дата

en: Time only
uk: Тільки час

note: placeholder
en: Custom...
uk: Довільний...

en: Select font
uk: Вибрати шрифт

en: Unable to open the following url: %s
uk: Не вдається відкрити наступний url: %s

en: Datetime
uk: Дата-час

note: * layout frame
en: Layout
uk: Вигляд

note: Format label format label
en: Format:
uk: Формат:

note: * Date frame
en: Date
uk: Дата

en: The date will appear in a tooltip.
uk: Дата буде відображатися у контекстній підказці.

note: font label
en: Font:
uk: Шрифт:

note: * time frame
en: Time
uk: Час

en: The time will appear in a tooltip.
uk: Час буде відображатися у контекстній підказці.

en: DateTime
uk: Дата-Час

en: Date and Time plugin with a simple calendar
uk: Модуль Дата і Час з простим календарем
