Xfce Panel Plugins - en to ur_PK translation catalogue (18 entries)

en: Invalid format
ur_PK: ناموزوں فارمیٹ

en: Error
ur_PK: غلطی

en: Date, then time
ur_PK: تاریخ پھر وقت

en: Time, then date
ur_PK: وقت پھر تاریخ

en: Date only
ur_PK: صرف تاریخ

en: Time only
ur_PK: صرف وقت

note: placeholder
en: Custom...
ur_PK: صوابدیدی...

en: Select font
ur_PK: فونٹ منتخب کریں

en: Unable to open the following url: %s
ur_PK: مندرجہ ربط نہیں کھولا جاسکتا: %s

note: * layout frame
en: Layout
ur_PK: خاکہ

note: Format label format label
en: Format:
ur_PK: فارمیٹ:

note: * Date frame
en: Date
ur_PK: تاریخ

en: The date will appear in a tooltip.
ur_PK: تاریخ ٹول ٹِپ میں دکھائی جائے گی.

note: font label
en: Font:
ur_PK: فونٹ:

note: * time frame
en: Time
ur_PK: وقت

en: The time will appear in a tooltip.
ur_PK: وقت ٹول ٹپ میں دکھایا جائے گا.

en: DateTime
ur_PK: تاریخ وقت

en: Date and Time plugin with a simple calendar
ur_PK: تاریخ اور وقت پلگ ان بمع سادہ کیلینڈر
