Xfce Panel Plugins - en to uz translation catalogue (13 entries)

en: Invalid format
uz: Noto‘g‘ri format

en: Error
uz: Xato

en: Date, then time
uz: Sana, keyin vaqt

en: Time, then date
uz: Vaqt, keyin sana

en: Date only
uz: Faqat sana

en: Time only
uz: Vaqat vaqt

note: placeholder
en: Custom...
uz: Boshqa...

en: Select font
uz: Shriftni tanlash

en: Unable to open the following url: %s
uz: Quyidagi URL manzilini ochib bo'lmadi: %s

note: * layout frame
en: Layout
uz: Joylashuv

note: * Date frame
en: Date
uz: Sana

note: font label
en: Font:
uz: Shrift:

note: * time frame
en: Time
uz: Vaqt
