Xfce Apps - en to et translation catalogue (116 entries)

en: Dictionary
et: Sõnastik

en: A plugin to query different dictionaries.
et: Pisirakendus päringuteks erinevatest sõnastikest

en: Ready
et: Valmis

en: Look up a word
et: Otsi sõna tähendust

en: Search term
et: Otsingusõna

en: Search the given text using a Dict server(RFC 2229)
et: Otsi antud teksti sõnastikuserverist (RFC 2229 spetsifikatsiooni alusel)

en: Search the given text using a web-based search engine
et: Otsi antud teksti veebi-põhisest otsingumootorist

en: Check the given text with a spell checker
et: Otsi antud teksti õigekirjakontrolliprogrammiga

en: Grab the focus on the text field in the panel
et: Aseta fookus ribal asuvale tekstiväljale

en: Start stand-alone application even if the panel plugin is loaded
et: Käivita eraldi rakendus ka siis kui ta on ribale asetatud

en: Grabs the PRIMARY selection content and uses it as search text
et: Võta lõikelaual ESMANE valik ning kasuta seda otsingusõnana

en: Be verbose
et: Ole jutukas

en: Show version information
et: Näita versiooniteavet

en: [TEXT]
et: [TEKST]

en: Please report bugs to <%s>.
et: Palun teata vigadest <%s>.

en: Dictionary Client
et: Sõnastikeklient

en: A client program to query different dictionaries
et: Klientrakendus erinevatest sõnastikest päringute tegemiseks

en: Spell Checker Results:
et: Õigekirjakontrolli tulemused:

en: %d suggestion found. | %d suggestions found.
et[0]: Leidsin %d soovituse
et[1]: Leidsin %d soovitust

en: Suggestions for "%s" (%s):
et: Soovitused otsingusõnale "%s" (%s):

en: "%s" is spelled correctly (%s).
et: "%s" õigekirjas ei ole vigu (%s).

en: No suggestions could be found for "%s" (%s).
et: Ei leidnud soovitusi otsingusõnale "%s" (%s).

note: translation hint: * Error while executing <spell command, e.g. "aspell"> (<error message>)
en: Error while executing "%s" (%s).
et: Viga "%s" käivitamisel (%s).

en: Please set the spell check command in the preferences dialog.
et: Palun seadista kasutatav õigekirjakontrollirakendus.

en: Invalid input
et: Vigane sisend

en: Process failed (%s)
et: Protsessi töö lõppes veaga (%s)

en: P_ause
et: Pe_ata korraks

en: _Resume
et: _Jätka

en: S_top
et: Lõpe_ta

en: Running
et: Otsin

en: Finished
et: Valmis

en: _Back
et: _Tagasi

en: Speed Reader
et: Kiirlugeja

en: You must enter a text.
et: Sa pead sisestama teksti, mida me kiirlugemiseks kasutame

en: Choose a file to load
et: Vali fail, mida kiirlugemisel kasutada

en: _Cancel
et: _Tühista

en: _Open
et: _Ava

en: The file '%s' could not be loaded.
et: Faili '%s' ei õnnestunud laadida.

en: (display %d word at a time) | (display %d words at a time)
et[0]: (kuva korraga %d sõna)
et[1]: (kuva korraga %d sõna)

en: This is an easy speed reading utility to help train you to read faster. It does this by flashing words at a rapid rate on the screen.
et: See on lihtne rakendus, millega saad end õpetada kiiremini lugema. Õppemeetodiks on üksikute sõnade kiire kuvamine lugemsijärjekorras ekraanil.

en: _Words per Minute:
et: _Sõnu minutis:

en: _Mark Paragraphs
et: _Märgista laused ja lõigud

en: Word _Grouping:
et: Sõnade _rühmitamine:

en: _Font Size:
et: _Fondi suurus:

en: Enter some text here you would like to read.
    
    Be relaxed and make yourself comfortable, then press Start to begin speed reading.
et: Sisesta siia tekst mida tahaksid lugeda.
    
    Võta rahulikult, säti ennast mugavalt ning kiirlugemise harjutamiseks vajuta nuppu Alusta.

en: Load the contents of a file
et: Laadi faili sisu

en: Clear the contents of the text field and paste the contents of the clipboard
et: Tühjenda tekstiväli ja aseta tekst lõikepuhvrist

en: Clear the contents of the text field
et: Tühjenda tekstivälja sisu

en: _Start
et: Alu_sta

en: _Close
et: _Sulge

en: The search URL is empty. Please check your preferences.
et: Otsingu aadress on määramata. Palun kontrollige oma seadistusi.

en: Browser could not be opened. Please check your preferences.
et: Brauseri avamine ei õnnestunud. Palun kontrolli oma eelistusi.

en: Invalid non-UTF8 input
et: Vigane sisend, mis ei ole UTF-8 kodeeringus

en: Error
et: Viga

en: warning
et: hoiatus

note: for translators: the first wildcard is the search term, the second wildcard * is the name of the preferred web search engine
en: Search "%s" using "%s"
et: Otsi "%s" kasutades "%s" veebiteenust

en: Web Search:
et: Veebiotsing:

en: Could not connect to server.
et: Ühendus serveriga ei õnnestunud.

en: The server is not ready.
et: See server ei ole valmis.

en: Invalid dictionary specified. Please check your preferences.
et: Määratud on sobimatu sõnastik. Palun kontrollige oma eelistusi.

en: Unknown error while querying the server.
et: Serveri päringu ajal ilmnes tundmatu tõrge.

en: Dictionary Results:
et: Sõnastikust leitud tulemused:

en: No matches could be found for "%s".
et: Ei leidnud vasteid otsingusõnale "%s".

en: %d definition found. | %d definitions found.
et[0]: Leidsin %d vastuse.
et[1]: Leidsin %d vastust.

en: Querying %s...
et: Teen päringut otsingusõnale %s...

en: An error occurred while querying server information.
et: Serveri teabe tuvastamisel tekkis viga.

en: Server Information for "%s"
et: Serveri "%s" teave

en: The server doesn't offer any databases.
et: See server ei paku ühtegi tõlgete andmebaasi.

en: Copy Link
et: Kopeeri link

en: Search
et: Otsi

en: F_ind
et: Ots_i

note: File Menu
en: _File
et: _Fail

en: Speed _Reader
et: Kii_rlugemise harjutaja

en: _Preferences
et: _Eelistused

en: _Quit
et: _Sulge

note: Help Menu
en: _Help
et: _Abi

en: About
et: Te_ave

en: Search with:
et: Kasuta otsimiseks:

en: _Dictionary Server
et: _Sõnastikuserverit

en: _Web Service
et: _Veebiteenust

en: _Spell Checker
et: _Õigekirjakontrolli

en: A client program to query different dictionaries.
et: Klientrakendus erinevatest sõnastikest päringute tegemiseks

en: Xfce4 Dictionary
et: Xfce4 sõnastik

en: dict.leo.org - German <-> English
et: dict.leo.org - Saksa <-> Inglise

en: dict.leo.org - German <-> French
et: dict.leo.org - Saksa <-> Prantsuse

en: dict.leo.org - German <-> Spanish
et: dict.leo.org - Saksa <-> Hispaania

en: dict.leo.org - German <-> Italian
et: dict.leo.org - Saksa <-> Itaalia

en: dict.leo.org - German <-> Chinese
et: dict.leo.org - Saksa <-> Mandariini

en: dict.cc - Dictionary
et: dict.cc - sõnastik

en: Wikipedia, the free encyclopedia (EN)
et: Wikipedia, vaba entsüklopeedia (inglise keeles)

en: Wiktionary, the free dictionary (EN)
et: Wiktionary, vaba sõnastik (inglise keeles)

en: Merriam-Webster Online Dictionary
et: Merriam-Webster'i veebisõnastik

en: Clear
et: Eemalda valik

en: You have chosen an invalid dictionary.
et: Sa oled valinud vigase sõnastiku.

en: General
et: Üldine

en: <b>Default search method:</b>
et: <b>Vaikimisi otsingumeetod:</b>

en: Dictionary Server
et: Sõnastikuserver

en: Web Service
et: Veebiteenus

en: Spell Checker
et: Õigekirjakontroll

en: Last used method
et: Viimati kasutatud meetod

en: <b>Colors:</b>
et: <b>Värvid:</b>

en: Links:
et: Lingid:

en: Phonetics:
et: Häälikuõpetus:

en: Spelled correctly:
et: Õigesti kirjutatud:

en: Spelled incorrectly:
et: Valesti kirjutatud:

en: <b>Panel Text Field:</b>
et: <b>Otsinguväli ribal:</b>

en: Show text field in the panel
et: Näita ribal otsinguvälja

note: panel entry size
en: Text field size:
et: Otsinguvälja suurus:

note: server port
en: Server Port:
et: Serveri port:

note: dictionary
en: Dictionary:
et: Sõnastik:

en: * (use all)
et: * (kasuta kõiki)

en: ! (use all, stop after first match)
et: ! (kasuta kõiki, kuid lõpeta otsing peale esimest tulemust)

en: <b>Web search URL:</b>
et: <b>Veebiotsingu URL:</b>

en: Enter the URL of a web site which offers translation or dictionary services. Use {word} as placeholder for the searched word.
et: Sisesta tõlke- ja õigekirjateenuseid pakkuva veebiteenuse URL. Kasuta {word} otsingusõna kohatäitena.

en: Spell Check Program:
et: Õigekirjakontrolli rakendus:

en: <i>The spell check program can be 'enchant', 'aspell', 'ispell' or any other spell check program which is compatible to the ispell command.
    The icon shows whether the entered command exists.</i>
et: <i>Õigekirjakontrolli rakendus võib olla 'enchant', 'aspell', 'ispell' või mis iganes muu tarkvara, mis ühildub ispell'i käsustruktuuriga.
    Ikoon märgib seda, kas antud rakendus on ka tegelikult olemas.</i>
