Xfce Apps - en to fa_IR translation catalogue (81 entries)

en: Dictionary
fa_IR: واژه‌نامه

en: Ready
fa_IR: آماده

en: Search term
fa_IR: جستجوی واژه

en: Search the given text using a web-based search engine
fa_IR: جستجوی متن داده شده با استفاده از یک موتور جستجوی بر پایهٔ وب

en: Show version information
fa_IR: نمایش اطلاعات نگارش

en: [TEXT]
fa_IR: [متن]

en: Please report bugs to <%s>.
fa_IR: لطفاً اشکلات را به <%s> گزارش کنید.

en: Dictionary Client
fa_IR: کارخواه واژه‌نامه

en: %d suggestion found. | %d suggestions found.
fa_IR[0]: %d پیشنهاد یافت شد.
fa_IR[1]: %d پیشنهاد یافت شد.

en: Suggestions for "%s" (%s):
fa_IR: پیشنهادها برای «%s» در (%s):

en: "%s" is spelled correctly (%s).
fa_IR: «%s» درست هجی شده (%s).

en: No suggestions could be found for "%s" (%s).
fa_IR: هیچ پیشنهادی برای «%s» در (%s) یافت نشد.

en: Invalid input
fa_IR: ورودی نامعتبر

en: Process failed (%s)
fa_IR: فرایند شکست خورد (%s)

en: P_ause
fa_IR: _مکث

en: _Resume
fa_IR: از_سرگیری

en: Running
fa_IR: در حال اجرا

en: Finished
fa_IR: پایان یافت

en: Speed Reader
fa_IR: خوانش سریع

en: You must enter a text.
fa_IR: باید متنی وارد کنید.

en: Choose a file to load
fa_IR: پرونده‌ای را برای بارگیری گزینش کنید

en: _Cancel
fa_IR: _لغو

en: _Words per Minute:
fa_IR: _کلمه بر دقیقه:

en: _Font Size:
fa_IR: اندازه _قلم:

en: Load the contents of a file
fa_IR: بارگیری محتوای یک پرونده

en: _Close
fa_IR: بستن

en: The search URL is empty. Please check your preferences.
fa_IR: نشانی جستجو خالی است. لطفاً ترجیحات خود را بررسی کنید.

en: Browser could not be opened. Please check your preferences.
fa_IR: مرورگر باز نمی‌شود. لطفاً ترجیحات خود را بررسی کنید.

en: Invalid non-UTF8 input
fa_IR: ورودی غیر UTF8 نامعتبر

en: Error
fa_IR: خطا

en: warning
fa_IR: هشدار

note: for translators: the first wildcard is the search term, the second wildcard * is the name of the preferred web search engine
en: Search "%s" using "%s"
fa_IR: جستجوی «%s» با استفاده از «%s»

en: Web Search:
fa_IR: جستجوی وب:

en: Could not connect to server.
fa_IR: ناتوانی در برقراری ارتباط با کارساز.

en: The server is not ready.
fa_IR: کارساز آماده نیست.

en: Invalid dictionary specified. Please check your preferences.
fa_IR: واژه‌نامه مشخص‌شده نامعتبر است. لطفاً ترجیحات خود را بررسی کنید.

en: Unknown error while querying the server.
fa_IR: اِشکال ناشناخته به هنگام پرس‌وجو از کارساز.

en: Dictionary Results:
fa_IR: نتایج واژه‌نامه:

en: No matches could be found for "%s".
fa_IR: هیچ نتیجه‌ای برای «%s» یافت نشد.

en: %d definition found. | %d definitions found.
fa_IR[0]: %d مترادف یافت شد.
fa_IR[1]: %d مترادف یافت شد.

en: Querying %s...
fa_IR: در حال پرس‌وجو از %s...

en: Server Information for "%s"
fa_IR: اطلاعات کارساز برای «%s»

en: The server doesn't offer any databases.
fa_IR: کارساز هیچ پایگاه داده‌ای ارائه نمی‌کند.

en: Copy Link
fa_IR: رونویسی پیوند

en: Search
fa_IR: جستجو

en: F_ind
fa_IR: _جستجو

note: File Menu
en: _File
fa_IR: _پرونده

en: _Preferences
fa_IR: _ترجیحات

en: _Quit
fa_IR: _خروج

note: Help Menu
en: _Help
fa_IR: _راهنما

en: About
fa_IR: درباره

en: _Dictionary Server
fa_IR: کارساز _واژه‌نامه

en: Xfce4 Dictionary
fa_IR: واژه‌نامهٔ Xfce4

en: dict.leo.org - German <-> English
fa_IR: dict.leo.org - آلمانی <-> انگلیسی

en: dict.leo.org - German <-> French
fa_IR: dict.leo.org - آلمانی <-> فرانسوی

en: dict.leo.org - German <-> Spanish
fa_IR: dict.leo.org - آلمانی <-> اسپانیایی

en: dict.leo.org - German <-> Italian
fa_IR: dict.leo.org - آلمانی <-> ایتالیایی

en: dict.leo.org - German <-> Chinese
fa_IR: dict.leo.org - آلمانی <-> چینی

en: dict.cc - Dictionary
fa_IR: dict.cc - واژه‌نامه

en: Wikipedia, the free encyclopedia (EN)
fa_IR: ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد (انگلیسی)

en: Wiktionary, the free dictionary (EN)
fa_IR: ویکی‌واژه، واژه‌نامهٔ آزاد (انگلیسی)

en: Merriam-Webster Online Dictionary
fa_IR: واژه‌نامهٔ برخط میریام-وبستر

en: Clear
fa_IR: پاک کردن

en: You have chosen an invalid dictionary.
fa_IR: واژه‌نامهٔ نامعتبری را انتخاب کرده‌اید.

en: General
fa_IR: عمومی

en: <b>Default search method:</b>
fa_IR: <b>شیوهٔ جستجوی پیش‌گزیده:</b>

en: Dictionary Server
fa_IR: کارساز واژه‌نامه

en: Web Service
fa_IR: خدمات وب

en: Last used method
fa_IR: آخرین شیوهٔ استفاده شده

en: <b>Colors:</b>
fa_IR: <b>رنگ‌ها:</b>

en: Links:
fa_IR: پیوندها:

en: Phonetics:
fa_IR: آواشناسی:

en: Spelled correctly:
fa_IR: املای درست:

en: Spelled incorrectly:
fa_IR: املای نادرست:

note: server address
en: Server:
fa_IR: کارساز:

note: server port
en: Server Port:
fa_IR: درگاه کارساز:

note: dictionary
en: Dictionary:
fa_IR: واژه‌نامه:

en: * (use all)
fa_IR: * (استفاده از همه)

en: ! (use all, stop after first match)
fa_IR: ! (استفاده از همه، توقف پس از نخستین نتیجه)

en: <b>Web search URL:</b>
fa_IR: <b>نشانی جستجو در وب:</b>

en: URL:
fa_IR: نشانی:
