Xfce Apps - en to kk translation catalogue (116 entries)

en: Dictionary
kk: Сөздік

en: A plugin to query different dictionaries.
kk: Бірнеше сөздіктен сұрау үшін плагині.

en: Ready
kk: Дайын

en: Look up a word
kk: Сөзді іздеу

en: Search term
kk: Терминді іздеу

en: Search the given text using a Dict server(RFC 2229)
kk: Берілген мәтінді Dict серверін қолданып іздеу (RFC 2229)

en: Search the given text using a web-based search engine
kk: Берілген мәтінді Интернеттегі қызмет көмегімен іздеу

en: Check the given text with a spell checker
kk: Берілген мәтінді емлені тексерушімен тексеру

en: Grab the focus on the text field in the panel
kk: Панельдегі мәтін өрісіне енгізу фокусын орнатады

en: Start stand-alone application even if the panel plugin is loaded
kk: Панель плагині жүктелсе де, бөлек қолданбаны жөнелту

en: Grabs the PRIMARY selection content and uses it as search text
kk: НЕГІЗГІ мәтін ерекшелеуді бақылап, оны іздеу мәтіні ретінде қолданады

en: Be verbose
kk: Көбірек ақпаратты шығару

en: Show version information
kk: Нұсқа ақпаратын көрсету

en: Please report bugs to <%s>.
kk: Ақаулықтар жөнінде хабарлаңыз: <%s>.

en: Dictionary Client
kk: Сөздіктер клиенті

en: A client program to query different dictionaries
kk: Әртүрлі сөздіктерден іздеу үшін клиент бағдарламасы

en: Spell Checker Results:
kk: Емле тексеру нәтижелері:

en: %d suggestion found. | %d suggestions found.
kk[0]: %d ұсыныс табылды.
kk[1]: %d ұсыныс табылды.

en: Suggestions for "%s" (%s):
kk: "%s" (%s) үшін ұсыныстар:

en: "%s" is spelled correctly (%s).
kk: "%s" дұрыс жазылған (%s).

en: No suggestions could be found for "%s" (%s).
kk: "%s" (%s) үшін ұсыныстар табылмады.

note: translation hint: * Error while executing <spell command, e.g. "aspell"> (<error message>)
en: Error while executing "%s" (%s).
kk: "%s" (%s) орындау қатесі.

en: Please set the spell check command in the preferences dialog.
kk: Баптаулар терезесінде емлені тексеру командасын орнатыңыз.

en: Invalid input
kk: Енгізу қате

en: Process failed (%s)
kk: Үрдіс сәтсіз (%s)

en: P_ause
kk: А_ялдату

en: _Resume
kk: Жа_лғастыру

en: S_top
kk: _Тоқтату

en: Running
kk: Орындалуда

en: Finished
kk: Аяқталған

en: _Back
kk: _Артқа

en: Speed Reader
kk: Жылдам оқу

en: You must enter a text.
kk: Мәтінді енгізуіңіз керек.

en: Choose a file to load
kk: Жүктеу үшін файлды көрсетіңіз

en: _Cancel
kk: _Бас тарту

en: _Open
kk: А_шу

en: The file '%s' could not be loaded.
kk: '%s' файлын жүктеу мүмкін емес.

en: (display %d word at a time) | (display %d words at a time)
kk[0]: (бір уақытта %d сөз көрсету)
kk[1]: (бір уақытта %d сөз көрсету)

en: This is an easy speed reading utility to help train you to read faster. It does this by flashing words at a rapid rate on the screen.
kk: Бұл - сізді жылдам оқуға үйрететін қарапайым ғана қолданба. Ол осы мақсатын экранда сөздерді жылдам ауыстыру арқылы іске асырады.

en: _Words per Minute:
kk: М_инутына сөз:

en: _Mark Paragraphs
kk: _Параграфтарды белгілеу

en: Word _Grouping:
kk: Сөздерді т_оптау:

en: _Font Size:
kk: Қарі_п өлшемі:

en: Enter some text here you would like to read.
    
    Be relaxed and make yourself comfortable, then press Start to begin speed reading.
kk: Оқығыңыз келетін мәтінді осында енгізіңіз.
    
    Ыңғайлы орналасып алып, жылдам оқуды бастау үшін Бастау батырмасын басыңыз.

en: Load the contents of a file
kk: Файл құрамасын жүктейді

en: Clear the contents of the text field and paste the contents of the clipboard
kk: Мәтін өрісінің құрамасын тазартып, алмасу буферінің құрамасын кірістіреді

en: Clear the contents of the text field
kk: Мәтін өрісінің құрамасын тазартады

en: _Start
kk: Ба_стау

en: _Close
kk: _Жабу

en: The search URL is empty. Please check your preferences.
kk: Іздеу сілтемесі бос. Баптауларыңызды тексеріңіз.

en: Browser could not be opened. Please check your preferences.
kk: Браузерді ашу мүмкін емес. Баптауларыңызды тексеріңіз.

en: Invalid non-UTF8 input
kk: Қате UTF8 емес енгізу

en: Error
kk: Қате

en: warning
kk: ескерту

note: for translators: the first wildcard is the search term, the second wildcard * is the name of the preferred web search engine
en: Search "%s" using "%s"
kk: "%s" іздеу, "%s" қолданып

en: Web Search:
kk: Интернеттен іздеу:

en: Could not connect to server.
kk: Сервермен байланыс орнату мүмкін емес.

en: The server is not ready.
kk: Сервер дайын емес.

en: Invalid dictionary specified. Please check your preferences.
kk: Қате сөздік көрсетілген. Баптауларыңызды тексеріңіз.

en: Unknown error while querying the server.
kk: Серверді сұрау кезінде белгісіз қате орын алды.

en: Dictionary Results:
kk: Сөздік нәтижелері:

en: No matches could be found for "%s".
kk: "%s" үшін сәйкестіктер табылмады.

en: %d definition found. | %d definitions found.
kk[0]: %d анықтама табылды.
kk[1]: %d анықтама табылды.

en: Querying %s...
kk: %s сұрау...

en: An error occurred while querying server information.
kk: Сервер ақпаратын сұрау кезінде қате кетті.

en: Server Information for "%s"
kk: "%s" үшін сервер ақпараты

en: The server doesn't offer any databases.
kk: Сервер ешбір дерекқорды ұсынып тұрған жоқ.

en: Copy Link
kk: Сілтемені көшіру

en: Search
kk: Іздеу

en: F_ind
kk: Та_бу

note: File Menu
en: _File
kk: _Файл

en: Speed _Reader
kk: Жылдам _оқу

en: _Preferences
kk: _Баптаулар

en: _Quit
kk: _Шығу

note: Help Menu
en: _Help
kk: _Көмек

en: About
kk: Осы туралы

en: Search with:
kk: Көмегімен іздеу:

en: _Dictionary Server
kk: Сөз_діктер сервері

en: _Web Service
kk: _Интернет қызметі

en: _Spell Checker
kk: Е_млені тексеруші

en: A client program to query different dictionaries.
kk: Әртүрлі сөздіктерден іздеу үшін клиент бағдарламасы.

en: Xfce4 Dictionary
kk: Xfce4 сөздігі

en: dict.leo.org - German <-> English
kk: dict.leo.org - Неміс <-> Ағылшын

en: dict.leo.org - German <-> French
kk: dict.leo.org - Неміс <-> Француз

en: dict.leo.org - German <-> Spanish
kk: dict.leo.org - Неміс <-> Испан

en: dict.leo.org - German <-> Italian
kk: dict.leo.org - Неміс <-> Итальян

en: dict.leo.org - German <-> Chinese
kk: dict.leo.org - Неміс <-> Қытайша

en: dict.cc - Dictionary
kk: dict.cc - Сөздік

en: Wikipedia, the free encyclopedia (EN)
kk: Википедия, еркін энциклопедия (EN)

en: Wiktionary, the free dictionary (EN)
kk: Викисөздік, еркін сөздігі (EN)

en: Merriam-Webster Online Dictionary
kk: Merriam-Webster желілік сөздігі

en: Clear
kk: Тазарту

en: You have chosen an invalid dictionary.
kk: Сіз қате сөздікті таңдағансыз.

en: General
kk: Жалпы

en: <b>Default search method:</b>
kk: <b>Негізгі іздеу тәсілі:</b>

en: Dictionary Server
kk: Сөздік сервері

en: Web Service
kk: Веб қызметі

en: Spell Checker
kk: Емлені тексеруші

en: Last used method
kk: Соңғы қолданылған тәсіл

en: <b>Colors:</b>
kk: <b>Түстер:</b>

en: Links:
kk: Сілтемелер:

en: Phonetics:
kk: Фонетика:

en: Spelled correctly:
kk: Дұрыс жазылған:

en: Spelled incorrectly:
kk: Қате жазылған:

en: <b>Panel Text Field:</b>
kk: <b>Панельдегі мәтін өрісі:</b>

en: Show text field in the panel
kk: Панельде мәтін өрісін көрсету

note: panel entry size
en: Text field size:
kk: Мәтін өрісінің өлшемі:

note: server address
en: Server:
kk: Сервер:

note: server port
en: Server Port:
kk: Сервер порты:

note: dictionary
en: Dictionary:
kk: Сөздік

en: * (use all)
kk: * (барлығын қолдану)

en: ! (use all, stop after first match)
kk: ! (барлығын қолдану, бірінші кездесуден кейін тоқтату)

en: <b>Web search URL:</b>
kk: <b>Интернеттен іздеу сілтемесі:</b>

en: Enter the URL of a web site which offers translation or dictionary services. Use {word} as placeholder for the searched word.
kk: Сөздіктер қызметін ұсынатын веб сайттың іздеу сілтемесін енгізіңіз. Ізделінетін сөз орнын {word} көмегімен көрсетіңіз.

en: Spell Check Program:
kk: Емлені тексеру бағдарламасы:

en: <i>The spell check program can be 'enchant', 'aspell', 'ispell' or any other spell check program which is compatible to the ispell command.
    The icon shows whether the entered command exists.</i>
kk: <i>Емлені тексеру бағдарламасы 'enchant', 'aspell', 'ispell' немесе басқа да ispell командасымен үйлесімді емле тексеру бағдарламасы бола алады.
    Таңбаша енгізілген командасының бар-жоғын көрсетеді.</i>
