Xfce Apps - en to lt translation catalogue (117 entries)

en: Dictionary
lt: Žodynas

en: A plugin to query different dictionaries.
lt: Įskiepis skirtas užklausti skirtingus žodynus.

en: Ready
lt: Pasiruošęs

en: Look up a word
lt: Ieškoti žodžio

en: Search term
lt: Paieškos frazė

en: Search the given text using a Dict server(RFC 2229)
lt: Ieškoti įvesto teksto naudojantis Žodyno serveriu (RFC 2229)

en: Search the given text using a web-based search engine
lt: Ieškoti įvesto teksto naudojantis internetiniu žodynu

en: Check the given text with a spell checker
lt: Tikrinti įvesto teksto rašybą

en: Grab the focus on the text field in the panel
lt: Gauti skydelio teksto fokusavimą

en: Start stand-alone application even if the panel plugin is loaded
lt: Paleisti atskirą programą, net jei įskiepis ir įkeltas

en: Grabs the PRIMARY selection content and uses it as search text
lt: Paima PAGRINDINĮ pasirinkimą ir naudoja jį kaip paieškos frazę

en: Be verbose
lt: Išsamiai

en: Show version information
lt: Rodyti versijos informacija

en: [TEXT]
lt: [TEKSTAS]

en: Please report bugs to <%s>.
lt: Apie klaidas pranešti <%s>.

en: Dictionary Client
lt: Žodyno klientas

en: A client program to query different dictionaries
lt: Kliento programa įvairių žodynų užklausimui

en: Spell Checker Results:
lt: Rašybos tikrinimo rezultatai:

en: %d suggestion found. | %d suggestions found.
lt[0]: Rastas %d pasiūlymas.
lt[1]: Rasti %d pasiūlymai.
lt[2]: Rasta %d pasiūlymų.
lt[3]: Rasta %d pasiūlymų.

en: Suggestions for "%s" (%s):
lt: Pasiūlymai skirti „%s“ (%s):

en: "%s" is spelled correctly (%s).
lt: „%s“ parašytas teisingai (%s).

en: No suggestions could be found for "%s" (%s).
lt: Pasiūlymų skirtų „%s“ (%s) nerasta.

note: translation hint: * Error while executing <spell command, e.g. "aspell"> (<error message>)
en: Error while executing "%s" (%s).
lt: Klaida vykdant „%s“ (%s).

en: Please set the spell check command in the preferences dialog.
lt: Prašome nuostatose nustatyti rašybos tikrinimo programos komandą.

en: Invalid input
lt: Įvesta neteisingai

en: Process failed (%s)
lt: Procesas nepavyko (%s)

en: P_ause
lt: P_ristabdyti

en: _Resume
lt: P_ratęsti

en: S_top
lt: S_tabdyti

en: Running
lt: Vykdoma

en: Finished
lt: Baigta

en: _Back
lt: At_gal

en: Speed Reader
lt: Greitasis skaitymas

en: You must enter a text.
lt: Turite įvesti tekstą.

en: Choose a file to load
lt: Parinkite failą įkėlimui

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Open
lt: _Atverti

en: The file '%s' could not be loaded.
lt: Failo „%s“ įkelti nepavyko.

en: (display %d word at a time) | (display %d words at a time)
lt[0]: (vienu metu rodyti %d žodį)
lt[1]: (vienu metu rodyti %d žodžius)
lt[2]: (vienu metu rodyti %d žodžių)
lt[3]: (vienu metu rodyti %d žodžių)

en: This is an easy speed reading utility to help train you to read faster. It does this by flashing words at a rapid rate on the screen.
lt: Tai yra paprasta greitojo skaitymo programa, kuri padės jums išmokti skaityti greičiau. Ji ekrane greitai rodys žodžius.

en: _Words per Minute:
lt: _Žodžiai per minutę:

en: _Mark Paragraphs
lt: _Pažymėti paragrafus

en: Word _Grouping:
lt: Ž_odžių grupavimas:

en: _Font Size:
lt: _Šrifto dydis:

en: Enter some text here you would like to read.
    
    Be relaxed and make yourself comfortable, then press Start to begin speed reading.
lt: Įveskite tekstą kurį norėtumėte skaityti.
    
    Atsipalaiduokite ir įsitaisykite, norėdami pradėti greitąjį skaitymą spauskite „Paleisti“.

en: Load the contents of a file
lt: Įkelti failo turinį

en: Clear the contents of the text field and paste the contents of the clipboard
lt: Išvalyti teksto laukelio turinį ir įkelti iškarpinės turinį

en: Clear the contents of the text field
lt: Išvalyti teksto laukelio turinį

en: _Start
lt: _Paleisti

en: _Close
lt: _Užverti

en: The search URL is empty. Please check your preferences.
lt: Paieškos URL yra tuščias. Patikrinkite nuostatas.

en: Browser could not be opened. Please check your preferences.
lt: Naršyklės atverti nepavyko. Patikrinkite nuostatas.

en: Invalid non-UTF8 input
lt: Netinkama ne UTF-8 įvestis

en: Error
lt: Klaida

en: warning
lt: įspėjimas

note: for translators: the first wildcard is the search term, the second wildcard * is the name of the preferred web search engine
en: Search "%s" using "%s"
lt: Ieškoti „%s“ naudojant „%s“

en: Web Search:
lt: Ieškoti saityne:

en: Could not connect to server.
lt: Nepavyko prisijungti prie serverio.

en: The server is not ready.
lt: Serveris nepasirengęs.

en: Invalid dictionary specified. Please check your preferences.
lt: Nurodytas netinkamas žodynas. Patikrinkite nuostatas.

en: Unknown error while querying the server.
lt: Užklausiant žodyną įvyko nežinoma klaida.

en: Dictionary Results:
lt: Žodyno rezultatai:

en: No matches could be found for "%s".
lt: Atitikmenų skirtų „%s“ nerasta.

en: %d definition found. | %d definitions found.
lt[0]: Rastas %d aprašymas.
lt[1]: Rasti %d aprašymai.
lt[2]: Rasta %d aprašymų.
lt[3]: Rasta %d aprašymų.

en: Querying %s...
lt: Užklausiama %s...

en: An error occurred while querying server information.
lt: Užklausiant serverį įvyko klaida.

en: Server Information for "%s"
lt: Serverio informacija skirta „%s“

en: The server doesn't offer any databases.
lt: Serveris nesiūlo jokių duomenų bazių.

en: Copy Link
lt: Kopijuoti nuorodą

en: Search
lt: Paieška

en: F_ind
lt: _Rasti

note: File Menu
en: _File
lt: _Failas

en: Speed _Reader
lt: Greitasis _skaitymas

en: _Preferences
lt: _Nuostatos

en: _Quit
lt: _Išeiti

note: Help Menu
en: _Help
lt: _Žinynas

en: About
lt: Apie

en: Search with:
lt: Ieškoti naudojant:

en: _Dictionary Server
lt: _Žodyno serveris

en: _Web Service
lt: _Interneto tarnyba

en: _Spell Checker
lt: _Rašybos tikrinimas

en: A client program to query different dictionaries.
lt: Kliento programa įvairių žodynų užklausimui.

en: Xfce4 Dictionary
lt: Xfce4 Žodynas

en: dict.leo.org - German <-> English
lt: dict.leo.org - Vokiečių <-> Anglų

en: dict.leo.org - German <-> French
lt: dict.leo.org - Vokiečių <-> Prancūzų

en: dict.leo.org - German <-> Spanish
lt: dict.leo.org - Vokiečių <-> Ispanų

en: dict.leo.org - German <-> Italian
lt: dict.leo.org - Vokiečių <-> Italų

en: dict.leo.org - German <-> Chinese
lt: dict.leo.org - Vokiečių <-> Kinų

en: dict.cc - Dictionary
lt: dict.cc - Žodynas

en: Wikipedia, the free encyclopedia (EN)
lt: Wikipedia, laisvoji enciklopedija (EN)

en: Wiktionary, the free dictionary (EN)
lt: Wiktionary, laisvasis žodynas (EN)

en: Merriam-Webster Online Dictionary
lt: Merriam-Webster žodynas internete

en: Clear
lt: Išvalyti

en: You have chosen an invalid dictionary.
lt: Pasirinkote netinkamą žodyną.

en: General
lt: Bendra

en: <b>Default search method:</b>
lt: <b>Numatytasis paieškos būdas:</b>

en: Dictionary Server
lt: Žodyno serveris

en: Web Service
lt: Interneto tarnyba

en: Spell Checker
lt: Rašybos tikrinimas

en: Last used method
lt: Paskutinis naudotas būdas

en: <b>Colors:</b>
lt: <b>Spalvos:</b>

en: Links:
lt: Nuorodos:

en: Phonetics:
lt: Fonetika:

en: Spelled correctly:
lt: Parašyta teisingai:

en: Spelled incorrectly:
lt: Parašyta klaidingai:

en: <b>Panel Text Field:</b>
lt: <b>Skydelio teksto laukelis:</b>

en: Show text field in the panel
lt: Rodyti tekstą skydelio laukelyje

note: panel entry size
en: Text field size:
lt: Teksto laukelio dydis:

note: server address
en: Server:
lt: Serveris:

note: server port
en: Server Port:
lt: Serverio prievadas:

note: dictionary
en: Dictionary:
lt: Žodynas:

en: * (use all)
lt: * (naudoti visus)

en: ! (use all, stop after first match)
lt: ! (naudoti visus, sustoti radus pirmą atitikmenį)

en: <b>Web search URL:</b>
lt: <b>Interneto paieškos URL:</b>

en: Enter the URL of a web site which offers translation or dictionary services. Use {word} as placeholder for the searched word.
lt: Įrašykite interneto tarnybos, kuri siūlo vertimo ar žodyno paslaugas URL. Naudokite {žodis} kaip vietos laikiklį ieškomam žodžiui.

en: Spell Check Program:
lt: Rašybos tikrinimo programa:

en: <i>The spell check program can be 'enchant', 'aspell', 'ispell' or any other spell check program which is compatible to the ispell command.
    The icon shows whether the entered command exists.</i>
lt: <i>Rašybos tikrinimo programa gali būti „enchant“, „aspell“, „ispell“ ar bet kuri rašybos tikrinimo programa kuri yra suderinama su „ispell“ komanda.
    Piktograma rodo ar įvesta komanda egzistuoja.</i>
