Xfce Apps - en to lv translation catalogue (105 entries)

en: Dictionary
lv: Vārdnīca

en: A plugin to query different dictionaries.
lv: Spraudnis, lai vaicātu dažādām vārdnīcām.

en: Ready
lv: Gatavs

en: Look up a word
lv: Meklēt vārdu

en: Search term
lv: Meklēšanas termins

en: Search the given text using a Dict server(RFC 2229)
lv: Meklēt doto vārdu izmantojot Dict serveri (RFC 2229)

en: Search the given text using a web-based search engine
lv: Meklēt doto tekstu izmantojot tīmekļa-bāzes meklēšanas dzinēju

en: Check the given text with a spell checker
lv: Pārbaudīt doto tekstu ar pareizrakstības pārbaudītāju

en: Grab the focus on the text field in the panel
lv: Noķert fokusu paneļa teksta laukā

en: Start stand-alone application even if the panel plugin is loaded
lv: Palaist lietotni pat ja paneļa spraudnis ir ielādēts

en: Grabs the PRIMARY selection content and uses it as search text
lv: Paķer PRIMĀRO atlasi saturam un izmanto to kā meklēšanas tekstu

en: Be verbose
lv: Būt detalizētam

en: Show version information
lv: Rādīt versijas informāciju

en: [TEXT]
lv: [TEKSTS]

en: Please report bugs to <%s>.
lv: Lūdzu ziņojiet par kļūdām uz <%s>.

en: Dictionary Client
lv: Vārdnīcu klients

en: Spell Checker Results:
lv: Pareizrakstības pārbaudītāja resultāti:

en: %d suggestion found. | %d suggestions found.
lv[0]: %d ierosinājumi atrasti.
lv[1]: %d definīcija(as) atrasta(as).
lv[2]: %d definīcija(as) atrasta(as).

en: Suggestions for "%s" (%s):
lv: Ierosinājumi priekš "%s" (%s):

en: "%s" is spelled correctly (%s).
lv: "%s" ir sintaktiski pareizs (%s).

en: No suggestions could be found for "%s" (%s).
lv: Netika atrasti nekādi ierosinājumi priekš "%s" (%s).

note: translation hint: * Error while executing <spell command, e.g. "aspell"> (<error message>)
en: Error while executing "%s" (%s).
lv: Kļūda izpildot "%s" (%s).

en: Please set the spell check command in the preferences dialog.
lv: Lūdzu uzstādiet pareizrakstības pārbaudes komandu uzstādījumu logā.

en: Invalid input
lv: Nederīgs ievads

en: Process failed (%s)
lv: Process neizdevās (%s)

en: P_ause
lv: _Pauzēt

en: _Resume
lv: _Atsākt

en: Running
lv: Skrien

en: Finished
lv: Pabeidzis

en: _Back
lv: _Atpakaļ

en: Speed Reader
lv: Ātruma lasītājs

en: You must enter a text.
lv: Jums jāievada teksts.

en: Choose a file to load
lv: Izvēlaties failu, kuru ielādēt

en: The file '%s' could not be loaded.
lv: Fails "%s" netika ielādēts.

en: (display %d word at a time) | (display %d words at a time)
lv[0]: (attēlo %d vārdus)
lv[1]: (attēlo %d vārdu)
lv[2]: (attēlo %d vārdus)

en: This is an easy speed reading utility to help train you to read faster. It does this by flashing words at a rapid rate on the screen.
lv: Šī ir viegla ātruma lasīšanas programmiņa, lai palīdzetu trenēties ātrlasīšanā. Tā strāda zibinot vārdus lielā ātrumā uz ekrāna.

en: _Words per Minute:
lv: Vārdi minutē:

en: _Mark Paragraphs
lv: Atzī_mēt paragrāfu

en: Word _Grouping:
lv: Vārdu _grupēšana:

en: _Font Size:
lv: _Fonta izmērs:

en: Enter some text here you would like to read.
    
    Be relaxed and make yourself comfortable, then press Start to begin speed reading.
lv: Ievadiet kaut kādu tekstu, kuru vēlaties lasīt.
    
    Atslābinieties un ērti iekārtojaties, tad nospiediet Sākt, lai sāktu ātruma lasīšanu.

en: Load the contents of a file
lv: Ielādēt faila saturu

en: Clear the contents of the text field
lv: Notīrīt teksta lauka saturu

en: _Start
lv: _Sākt

en: _Close
lv: Ai_zvērt

en: The search URL is empty. Please check your preferences.
lv: Meklēšanas URL ir tukšs. Lūdzu pārbaudiet uzstādījumus.

en: Browser could not be opened. Please check your preferences.
lv: Pārlūks nav atverams. Lūdzu pārbaudiet uzstādījumus.

en: Invalid non-UTF8 input
lv: Nederīgs ne-UTF8 ievads

en: Error
lv: Kļūda

en: warning
lv: brīdinājums

note: for translators: the first wildcard is the search term, the second wildcard * is the name of the preferred web search engine
en: Search "%s" using "%s"
lv: Meklēt "%s" izmantojot "%s"

en: Web Search:
lv: Tīmekļa meklēšana:

en: Could not connect to server.
lv: Nevarēju savienoties ar serveri.

en: The server is not ready.
lv: Serveris nav gatavs.

en: Invalid dictionary specified. Please check your preferences.
lv: Norādīta nederīga vārdnīca. Lūdzu pārbaudiet uzstādījumus.

en: Dictionary Results:
lv: Vārdnīcas resultāti:

en: No matches could be found for "%s".
lv: Nekas netika atrasts uz "%s".

en: %d definition found. | %d definitions found.
lv[0]: %d definīcija atrasta.
lv[1]: %d definīcija(as) atrasta(as).
lv[2]: %d definīcija(as) atrasta(as).

en: Querying %s...
lv: Vaicā %s....

en: Server Information for "%s"
lv: Servera informācija priekš "%s"

en: The server doesn't offer any databases.
lv: Serveris nepiedāvā nevienu datubāzi.

en: Search
lv: Meklēt

note: File Menu
en: _File
lv: _Fails

en: Speed _Reader
lv: Āt_ruma lasītajs

en: _Quit
lv: I_ziet

note: Help Menu
en: _Help
lv: _Palīdzība

en: Search with:
lv: Meklēt ar:

en: _Dictionary Server
lv: Vārdnīcu _serveris

en: _Web Service
lv: _Tīmekļa pakalpojums

en: _Spell Checker
lv: _Pareizrakstības pārbaudītājs

en: A client program to query different dictionaries.
lv: Klienta programma, lai vaicātu dažādas vārdnīcas.

en: Xfce4 Dictionary
lv: Xfce4 vārdnīca

en: dict.leo.org - German <-> English
lv: dict.leo.org - Vācu <-> Angļu

en: dict.leo.org - German <-> French
lv: dict.leo.org - Vācu <-> Franču

en: dict.leo.org - German <-> Spanish
lv: dict.leo.org - Vācu <-> Spāņu

en: dict.leo.org - German <-> Italian
lv: dict.leo.org - Vācu <-> Itāļu

en: dict.leo.org - German <-> Chinese
lv: dict.leo.org - Vācu <-> Ķīniešu

en: Wikipedia, the free encyclopedia (EN)
lv: Wikipedia, brīvā enciklopēdija (Angliski)

en: Wiktionary, the free dictionary (EN)
lv: Wiktionary, brīvā vārdnīca (Angliski)

en: Merriam-Webster Online Dictionary
lv: Merriam-Webster tiešsaistes vārdnīca

en: Clear
lv: Notīrīt

en: You have chosen an invalid dictionary.
lv: Jūs esat izvēlējies nederīgu vārdnīcu.

en: General
lv: Vispārēji

en: <b>Default search method:</b>
lv: <b>Noklusēta meklēšanas metode:</b>

en: Dictionary Server
lv: Vārdnīcu serveris

en: Web Service
lv: Tīmekļa pakalpojums

en: Spell Checker
lv: Pareizrakstības pārbaudītājs

en: Last used method
lv: Pēdējā izmantotā metode

en: <b>Colors:</b>
lv: <b>Krāsas:</b>

en: Links:
lv: Saites:

en: Phonetics:
lv: Fonētikas:

en: Spelled correctly:
lv: Sintakse pareiza:

en: Spelled incorrectly:
lv: Sintakse nav pareiza:

en: <b>Panel Text Field:</b>
lv: <b>Paneļa teksta lauks:</b>

en: Show text field in the panel
lv: Rādīt teksta lauku panelī

note: panel entry size
en: Text field size:
lv: Teksta lauka izmērs:

note: server address
en: Server:
lv: Serveris:

note: server port
en: Server Port:
lv: Servera ports:

note: dictionary
en: Dictionary:
lv: Vārdnīca:

en: * (use all)
lv: * (izmanto visu)

en: ! (use all, stop after first match)
lv: ! (izmantot visu, apstāties pie pirmā rezultāta)

en: <b>Web search URL:</b>
lv: <b>Tīmekļa meklēšanas URL:</b>

en: Enter the URL of a web site which offers translation or dictionary services. Use {word} as placeholder for the searched word.
lv: Ievadiet URL uz mājas lapu, kura piedāvā tulkošanas pakalpojumus. Izmantojiet {word}, kā aizvietotāju meklējamajam vārdam.

en: Spell Check Program:
lv: Pareizrakstības pārbaudes programma:

en: <i>The spell check program can be 'enchant', 'aspell', 'ispell' or any other spell check program which is compatible to the ispell command.
    The icon shows whether the entered command exists.</i>
lv: <i>Pareizrakstības pārbaudes programma var būt "enchant", "aspell", "ispell", vai jebkura cita pārbaudes programma, kura ir sader ar ispell komandām.
    Ikona parāda vai ievadītā komanda eksistē.</i>
