Xfce Apps - en to uk translation catalogue (118 entries)

en: Dictionary
uk: Словник

en: A plugin to query different dictionaries.
uk: Додаток для пошуку у різних словниках.

en: Ready
uk: Готово

en: Look up a word
uk: Перевірити слово

en: Search term
uk: Ключове слово

en: Search the given text using a Dict server(RFC 2229)
uk: Шукати введений текст використовуючи сервер Dict (RFC 2229)

en: Search the given text using a web-based search engine
uk: Шукати введений текст використовуючи пошуковий рушій базований на WEB

en: Check the given text with a spell checker
uk: Перевірити даний текст на орфографію

en: Grab the focus on the text field in the panel
uk: Захоплювати фокус текстового поля в панелі

en: Start stand-alone application even if the panel plugin is loaded
uk: Запустити автономну програму навіть якщо панель додатку завантажена

en: Grabs the PRIMARY selection content and uses it as search text
uk: Захопити вибраний ПЕРВИННИЙ зміст і використати його як текст для пошуку

en: Be verbose
uk: Детальніше

en: Show version information
uk: Показати інформацію про версію

en: [TEXT]
uk: [ТЕКСТ]

en: Please report bugs to <%s>.
uk: Надсилайте звіт про помилки на <%s>.

en: Dictionary Client
uk: Клієнт словника

en: A client program to query different dictionaries
uk: Клієнтська програма для пошуку у різних словниках

en: Spell Checker Results:
uk: Результати перевірки орфографії:

en: %d suggestion found. | %d suggestions found.
uk[0]: %d відповідність знайдено.
uk[1]: %d відповідності знайдено.
uk[2]: %d відповідностей знайдено.
uk[3]: %d відповідностей знайдено.

en: Suggestions for "%s" (%s):
uk: Відповідності для "%s" (%s):

en: "%s" is spelled correctly (%s).
uk: "%s" написано правильно (%s).

en: No suggestions could be found for "%s" (%s).
uk: Неможливо знайти відповідності для "%s" (%s).

note: translation hint: * Error while executing <spell command, e.g. "aspell"> (<error message>)
en: Error while executing "%s" (%s).
uk: Помилка при виконанні "%s" (%s).

en: Please set the spell check command in the preferences dialog.
uk: Будь ласка, призначте команду для перевірки орфографії в діалогу властивостей.

en: Invalid input
uk: Неправильний ввід

en: Process failed (%s)
uk: Помилка процесу (%s)

en: P_ause
uk: При_зупинити

en: _Resume
uk: _Продовжити

en: S_top
uk: С_топ

en: Running
uk: Працює

en: Finished
uk: Завершено

en: _Back
uk: _Назад

en: Speed Reader
uk: Швидкість читання

en: You must enter a text.
uk: Ви маєте ввести текст.

en: Choose a file to load
uk: Виберіть файл для завантаження

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Open
uk: _Відкрити

en: The file '%s' could not be loaded.
uk: Файл '%s' не може бути завантажений.

en: (display %d word at a time) | (display %d words at a time)
uk[0]: (показати %d слово за раз)
uk[1]: (показати %d слова за раз)
uk[2]: (показати %d слів за раз)
uk[3]: (показати %d слів за раз)

en: This is an easy speed reading utility to help train you to read faster. It does this by flashing words at a rapid rate on the screen.
uk: Це проста утиліта швидкості читання для допомоги в підготовці читати швидше. Вона робить це за допомогою миготливих слів з великою швидкістю на екрані.

en: _Words per Minute:
uk: _Слів за хвилину:

en: _Mark Paragraphs
uk: _Позначати параграфи

en: Word _Grouping:
uk: _Групування слів:

en: _Font Size:
uk: _Розмір шрифту:

en: Enter some text here you would like to read.
    
    Be relaxed and make yourself comfortable, then press Start to begin speed reading.
uk: Введіть тут текст, який хочете прочитати.
    
    Розслабтеся і почувайте себе комфортно, потім натисніть кнопку Пуск, щоб почати підраховувати швидкість читання.

en: Load the contents of a file
uk: Завантажити вміст файлу

en: Clear the contents of the text field and paste the contents of the clipboard
uk: Очистити вміст текстового поля і вставити вміст буфера обміну

en: Clear the contents of the text field
uk: Очищати вміст текстового поля

en: _Start
uk: _Почати

en: _Close
uk: _Закрити

en: The search URL is empty. Please check your preferences.
uk: Посилання на пошуковик відсутнє. Будь-ласка перевірте Ваші налаштування.

en: Browser could not be opened. Please check your preferences.
uk: Переглядач Web не вдалось відкрити. Будь-ласка перевірте Ваші налаштування.

en: Invalid non-UTF8 input
uk: Неправильний не-UTF8 ввід

en: Error
uk: Помилка

en: warning
uk: попередження

note: for translators: the first wildcard is the search term, the second wildcard * is the name of the preferred web search engine
en: Search "%s" using "%s"
uk: Шукати "%s" використовуючи "%s"

en: Web Search:
uk: Пошук у Веб:

en: Could not connect to server.
uk: Неможливо з'єднатися з сервером.

en: The server is not ready.
uk: Сервер не готовий.

en: Invalid dictionary specified. Please check your preferences.
uk: Призначено неправильний словник. Будь-ласка перевірте Ваші налаштування.

en: Unknown error while querying the server.
uk: Невідома помилка під час запиту сервера.

en: Dictionary Results:
uk: Результати з словника:

en: No matches could be found for "%s".
uk: Не знайдено входжень для "%s".

en: %d definition found. | %d definitions found.
uk[0]: %d відповідність знайдено.
uk[1]: %d відповідності знайдено.
uk[2]: %d відповідностей знайдено.
uk[3]: %d відповідностей знайдено.

en: Querying %s...
uk: Запит %s...

en: An error occurred while querying server information.
uk: Виникла помилку при запиті інформації з сервера.

en: Server Information for "%s"
uk: Сервер інформації для "%s"

en: The server doesn't offer any databases.
uk: Сервер не підтримує жодних баз даних.

en: Copy Link
uk: Скопіювати посилання

en: Search
uk: Пошук

en: F_ind
uk: З_найти

note: File Menu
en: _File
uk: _Файл

en: Speed _Reader
uk: Швидкість _читання

en: _Preferences
uk: _Налаштування

en: _Quit
uk: Ви_йти

note: Help Menu
en: _Help
uk: _Довідка

en: About
uk: Про

en: Search with:
uk: Шукати з:

en: _Dictionary Server
uk: Сервер сло_вника

en: _Web Service
uk: В_еб сервіс

en: _Spell Checker
uk: Перев_ірка орфографії

en: A client program to query different dictionaries.
uk: Клієнтська програма для пошуку у різних словниках.

en: Xfce4 Dictionary
uk: Словник Xfce4

en: dict.leo.org - German <-> English
uk: dict.leo.org - Німецька <-> Англійська

en: dict.leo.org - German <-> French
uk: dict.leo.org - Німецька <-> Французька

en: dict.leo.org - German <-> Spanish
uk: dict.leo.org - Німецька <-> Іспанська

en: dict.leo.org - German <-> Italian
uk: dict.leo.org - Німецька <-> Англійська

en: dict.leo.org - German <-> Chinese
uk: dict.leo.org - Німецька <-> Англійська

en: dict.cc - Dictionary
uk: diсt.cc - Словник

en: Wikipedia, the free encyclopedia (EN)
uk: Вікіпедія, вільна енциклопедія (UK)

en: Wiktionary, the free dictionary (EN)
uk: Вікшінарі, вільний словник (UK)

en: Merriam-Webster Online Dictionary
uk: Merriam-Webster інтерактивний словник

en: Clear
uk: Очистити

en: You have chosen an invalid dictionary.
uk: Ви вибрали неправильний словник.

en: General
uk: Основне

en: <b>Default search method:</b>
uk: <b>Типовий метод пошуку:</b>

en: Dictionary Server
uk: Сервер словника

en: Web Service
uk: Веб сервіс

en: Spell Checker
uk: Перевірка орфографії

en: Last used method
uk: Останній використовуваний метод

en: <b>Colors:</b>
uk: <b>Кольори:</b>

en: Links:
uk: Посилання:

en: Phonetics:
uk: Фонеми:

en: Spelled correctly:
uk: Написано правильно:

en: Spelled incorrectly:
uk: Написано неправильно:

en: <b>Panel Text Field:</b>
uk: <b>Панель текстового поля:</b>

en: Show text field in the panel
uk: Показувати текстове поле в панелі

note: panel entry size
en: Text field size:
uk: Розмір текстового поля:

note: server address
en: Server:
uk: Сервер:

note: server port
en: Server Port:
uk: Порт сервера:

note: dictionary
en: Dictionary:
uk: Словник:

en: * (use all)
uk: * (використовувати все)

en: ! (use all, stop after first match)
uk: ! (використовувати все, зупинятись на першому збігові)

en: <b>Web search URL:</b>
uk: <b>Пошук Web посилань URL:</b>

en: URL:
uk: Посилання URL:

en: Enter the URL of a web site which offers translation or dictionary services. Use {word} as placeholder for the searched word.
uk: Введіть URL веб сайту, що надає послуги перекладу або словника. Використовуйте {слово} як макет для пошуку слова.

en: Spell Check Program:
uk: Програма перевірки орфографії:

en: <i>The spell check program can be 'enchant', 'aspell', 'ispell' or any other spell check program which is compatible to the ispell command.
    The icon shows whether the entered command exists.</i>
uk: <i>Програмою перевірки орфографії може бути'enchant', 'aspell', 'ispell' або будь які інші програми, які сумісні з командами ispell.
    Значок показує наявність введеної команди в системі.</i>
