Xfce Panel Plugins - en to bg translation catalogue (34 entries)

en: Device
bg: Устройство

en: Input the device name, then press <Enter>
bg: Въведете името на устройството и натиснете <Enter>

en: Data collection period
bg: Период за събиране на данни

en: Update interval (s)
bg: Интервал на опресняване (с)

en: Label
bg: Етикет

en: Tick to display label
bg: Изберете, за да се показва етикета

en: Input the label, then press <Enter>
bg: Въведете етикет и след това натиснете <Enter>

en: Monitor
bg: Монитор

en: I/O transfer
bg: В/И пренос

en: MiB transferred / second
bg: Прехвълени МБ / секунда

en: Busy time
bg: Време в заетост

en: Percentage of time the device is busy
bg: Процент от времето, през което устройството е било заето с дейност

en: Max. I/O rate (MiB/s)
bg: Максимална В/И скорост (МБ/с)

en: Input the maximum I/O transfer rate of the device, then press <Enter>
bg: Въведете максималната В/И скорост на прехвърляне на устройството и натиснете <Enter>

en: Combine Read/Write data
bg: Комбиниране на данните за четене/писане

en: Combine Read/Write data into one single monitor?
bg: Комбиниране на данните за четене/писане в един общ изглед?

en: Bar color
bg: Цвят на стълбовете

en: Press to change color
bg: Натиснете, за да смените цвета

en: Read bar color
bg: Цвят на стълб за четене

en: Write bar color
bg: Цвят на стълб за писане

en: Bar order
bg: Ред на стълбовете

en: Read-Write
bg: Четене-писане

en: "Read" monitor first
bg: Първо стълба за „четене“

en: Write-Read
bg: Писане-четене

en: "Write" monitor first
bg: Първо стълба за „писане“

en: %s: Device statistics unavailable.
bg: %s: Няма статистика за устройството.

en: %s
    ----------------
    I/O (MiB/s)
      Read: %3.2f
      Write: %3.2f
      Total: %3.2f
    Busy time (%c)
      Read: %d
      Write: %d
      Total: %d
bg: %s
    ----------------
    Вх./Изх. (MiB/s)
        Четене: %3.2f
        Запис: %3.2f
        Общо: %3.2f
        Време на заетост (%c)
        Четене: %d
        Запис: %d
        Общо: %d

en: %s
    %s: %s (%d)
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
bg: %s
    %s: %s (%d)
    
    Този наблюдател няма да работи!
    Моля, премахнете го.

en: %s: No disk extended statistics found!
    Either old kernel (< 2.4.20) or not
    compiled with CONFIG_BLK_STATS turned on.
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
bg: %s: Няма намерени разширени статистики за диск!
    Или ядрото е старо (< 2.4.20) или не е
    компилирано с включена CONFIG_BLK_STATS.
    
    Този наблюдател няма да работи!
    Моля, премахнете го.

en: %s: Unknown error
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
bg: %s: Непозната грешка
    
    Този наблюдател няма да работи!
    Моля, премахнете го.

en: Diskperf monitor displays instantaneous disk I/O transfer rates and busy times
bg: Наблюдателя за производителност на диска показва моментните В/И скорости на пренос и времена на заетост

en: Copyright (c) 2003, 2004 Roger Seguin
bg: Авторски права (c) 2003, 2004 Roger Seguin

en: Disk Performance Monitor
bg: Наблюдате за производителност на диска

en: Show disk performance
bg: Показване на производителността на диска
