Xfce Panel Plugins - en to cs translation catalogue (32 entries)

en: Device
cs: Zařízení

en: Input the device name, then press <Enter>
cs: Zadejte název zařízení a stiskněte <Enter>

en: Data collection period
cs: Interval pro sběr dat

en: Update interval (s)
cs: Interval obnovení (s)

en: Label
cs: Popisek

en: Tick to display label
cs: Kliknutím zobrazíte popisek

en: Input the label, then press <Enter>
cs: Zadejte popisek a stiskněte <Enter>

en: Monitor
cs: Sledování

en: I/O transfer
cs: Přenos V/V

en: MiB transferred / second
cs: MiB přeneseno za sekundu

en: Busy time
cs: Aktivita

en: Percentage of time the device is busy
cs: Procentuální podíl aktivity zařízení

en: Max. I/O rate (MiB/s)
cs: Nejvyšší přenosová rychlost V/V (MiB/s)

en: Input the maximum I/O transfer rate of the device, then press <Enter>
cs: Zadejte maximální V/V přenosovou rychlost zařízení a stiskněte <Enter>

en: Combine Read/Write data
cs: Čtení a zápis dat najednou

en: Combine Read/Write data into one single monitor?
cs: Spojit sledování přečtených a zapsaných dat?

en: Bar color
cs: Barva panelu

en: Press to change color
cs: Pro změnu barvy klikněte sem

en: Read bar color
cs: Barva panelu čtení

en: Write bar color
cs: Barva panelu zápisu

en: Bar order
cs: Pořadí panelů

en: Read-Write
cs: Čtení-zápis

en: "Read" monitor first
cs: Sledovat „Čtení“ jako první

en: Write-Read
cs: Zápis-čtení

en: "Write" monitor first
cs: Sledovat „Zápis“ jako první

en: %s: Device statistics unavailable.
cs: %s: Statistika o zařízení není dostupná.

en: %s
    %s: %s (%d)
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
cs: %s
    %s: %s (%d)
    
    Toto sledování nebude pracovat!
    Odeberte jej.

en: %s: No disk extended statistics found!
    Either old kernel (< 2.4.20) or not
    compiled with CONFIG_BLK_STATS turned on.
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
cs: %s: Nenalezeny žádné podrobné statistiky o disku!
    Používáte zastaralé jádro (< 2.4.20) nebo jste
    nezapnuli volbu CONFIG_BLK_STATS při sestavování.
    
    Toto sledování nebude pracovat!
    Odeberte jej.

en: %s: Unknown error
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
cs: %s: Neznámá chyba
    
    Toto sledování nebude pracovat!
    Odeberte jej.

en: Diskperf monitor displays instantaneous disk I/O transfer rates and busy times
cs: Monitorování výkonu disku okamžitě zobrazuje aktuální přenosové rychlosti vstupně výstupních operací a vytížení.

en: Disk Performance Monitor
cs: Monitorování výkonu disku

en: Show disk performance
cs: Zobrazuje výkon disku
