Xfce Panel Plugins - en to eu translation catalogue (34 entries)

en: Device
eu: Gailua

en: Input the device name, then press <Enter>
eu: Gailu izena idatzi eta <Enter> sakatu

en: /dev/sda1
eu: /dev/hda1

en: Data collection period
eu: Datu jasotze tartea

en: Update interval (s)
eu: Eguneraketa tartea (k)

en: Label
eu: Etiketa

en: Tick to display label
eu: Bistartze etiketa kontrola

en: Input the label, then press <Enter>
eu: Etiketa idatzi eta <Enter> sakatu

en: Monitor
eu: Monitorea

en: I/O transfer
eu: S/I transferentzia

en: MiB transferred / second
eu: MB transefirentzia / segundu

en: Busy time
eu: Lanpetu denbora

en: Percentage of time the device is busy
eu: Gailua lanpeturik dagoen denbora ehunekoa

en: Max. I/O rate (MiB/s)
eu: Geh. S/I erlazioa (MB/s)

en: Input the maximum I/O transfer rate of the device, then press <Enter>
eu: Idatzi gailuaren S/I transferentzia muga eta <Enter> sakatu

en: Combine Read/Write data
eu: Irakurketa/Idazketa datuak batu

en: Combine Read/Write data into one single monitor?
eu: Irakurketa/Idazketa datuak monitore bakarrean batu?

en: Bar color
eu: Barra kolorea

en: Press to change color
eu: Sakatu kolorea aldatzeko

en: Read bar color
eu: Irakurketa barra kolorea

en: Write bar color
eu: Idazketa barra kolorea

en: Bar order
eu: Barra ordena

en: Read-Write
eu: Irakurketa-Idazketa

en: "Read" monitor first
eu: "Irakurketa" monitorea lehenengo

en: Write-Read
eu: Idazkteta-Irakurketa

en: "Write" monitor first
eu: "Idazkteta" monitorea lehenengo

en: %s: Device statistics unavailable.
eu: %s: gaitu estatistika eskuraezinak

en: %s
    ----------------
    I/O (MiB/s)
      Read: %3.2f
      Write: %3.2f
      Total: %3.2f
    Busy time (%c)
      Read: %d
      Write: %d
      Total: %d
eu: %s
    ----------------
    S/I    (MiB/s)
      Iraku :%3.2f
      Idatz :%3.2f
      Guzt :%3.2f
    Lan denb (%c)
      Iraku : %d
      Idatz : %d
      Guzt : %d

en: %s
    %s: %s (%d)
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
eu: %s
    %s: %s (%d)
    
    Monitore honek ez du funtzionatuko!
    Mesedez ezaba ezazu.

en: %s: No disk extended statistics found!
    Either old kernel (< 2.4.20) or not
    compiled with CONFIG_BLK_STATS turned on.
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
eu: %s: Ez dira diska extenditu estatistikarik aurkitu!
    Edo kernela zaharra da (< 2.4.20) edo
    ez da CONFIG_BLK_STATS gaiturik konpilatu.
    
    Monitore honek ez du funtzionatuko!
    Mesedez ezaba ezazu.

en: %s: Unknown error
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
eu: %s: Errore ezezaguna
    
    Monitore honek ez du funtzionatuko!
    Mesedez ezaba ezazu.

en: Diskperf monitor displays instantaneous disk I/O transfer rates and busy times
eu: Diskperf monitoreak uneko diskoaren S/I transferentzia eta lan aldiak bistaratzen ditu.

en: Disk Performance Monitor
eu: Diska Performantzia Monitorea

en: Show disk performance
eu: Ikusi diska performantzia
