Xfce Panel Plugins - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Device
gl: Dispositivo

en: Input the device name, then press <Enter>
gl: Introduza o nome do dispositivo, e despois prema <Intro>

en: Data collection period
gl: Periodo de recolección de datos

en: Update interval (s)
gl: Intervalo(s) de actualización

en: Label
gl: Etiqueta

en: Tick to display label
gl: Marque para amosar a etiqueta

en: Input the label, then press <Enter>
gl: Introduza a etiqueta, e despois prema <Intro>

en: I/O transfer
gl: Transferencia de E/S

en: MiB transferred / second
gl: MB transferido por segundo

en: Busy time
gl: Tempo de ocupación

en: Percentage of time the device is busy
gl: Porcentaxe de tempo que o dispositivo está ocupado

en: Max. I/O rate (MiB/s)
gl: Taxa de E/S máx. (MB/s)

en: Input the maximum I/O transfer rate of the device, then press <Enter>
gl: Introduza a taxa de transferencia de E/S máxima do dispositivo, e despois prema <Intro>

en: Combine Read/Write data
gl: Combinar os datos de Lectura/Escritura

en: Combine Read/Write data into one single monitor?
gl: Desexa combinar os datos de Lectura/Escritura nun só monitor?

en: Bar color
gl: Cor das barras

en: Press to change color
gl: Prema para cambiar a cor

en: Read bar color
gl: Cor da barra de lectura

en: Write bar color
gl: Cor da barra de escritura

en: Bar order
gl: Orde das barras

en: Read-Write
gl: Lectura-Escritura

en: "Read" monitor first
gl: Primeiro o monitor de "Lectura"

en: Write-Read
gl: Escritura-Lectura

en: "Write" monitor first
gl: Primeiro o monitor de "Escritura"

en: %s: Device statistics unavailable.
gl: %s: As estatísticas do dispositivo non están dispoñíbeis.

en: %s
    %s: %s (%d)
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
gl: %s
    %s: %s (%d)
    
    Este monitor non vai funcionar!
    Elimíneo.

en: %s: No disk extended statistics found!
    Either old kernel (< 2.4.20) or not
    compiled with CONFIG_BLK_STATS turned on.
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
gl: %s: Non se atoparon estatísticas de
    disco estendidas!
    O núcleo é vello (< 2.4.20) ou non se
    compilou con CONFIG_BLK_STATS
    activado.
    
    Esta monitorización non ha funcionar!
    Elimínea.

en: %s: Unknown error
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
gl: %s: Erro descoñecido
    
    Este monitor non vai funcionar!
    Elimíneo.

en: Diskperf monitor displays instantaneous disk I/O transfer rates and busy times
gl: O Diskperf é un monitor que amosa as taxas de transferencia de E/S instantáneas e os tempos de ocupación dos discos

en: Disk Performance Monitor
gl: Monitor de rendemento de disco

en: Show disk performance
gl: Amosar o rendemento do disco
