Xfce Panel Plugins - en to hr translation catalogue (31 entries)

en: Device
hr: Uređaj

en: Input the device name, then press <Enter>
hr: Unesite ime uređaja, a zatim pritisnite <Enter>

en: Data collection period
hr: Vrijeme prikupljanja podataka

en: Update interval (s)
hr: Interval ažuriranja (s)

en: Label
hr: Natpis

en: Tick to display label
hr: Označi za prikaz natpisa

en: Input the label, then press <Enter>
hr: Unesite natpis, zatim pritisnite <Enter>

en: MiB transferred / second
hr: MiB preneseno / sekunda

en: Busy time
hr: Vrijeme zauzetosti

en: Percentage of time the device is busy
hr: Postotak vremena kada je uređaj zauzet

en: Max. I/O rate (MiB/s)
hr: Maks I/O stopa (MiB/s)

en: Input the maximum I/O transfer rate of the device, then press <Enter>
hr: Unesite maksimalnu stopu I/O prijenosa uređaja, zatim pritisnite <Enter>

en: Combine Read/Write data
hr: Udruži podatke o čitanju/pisanju

en: Combine Read/Write data into one single monitor?
hr: Udruži podatke o čitanju/pisanju u jedan pokazivač

en: Bar color
hr: Boja trake

en: Press to change color
hr: Pritisni za promjenu boje

en: Read bar color
hr: Čitaj boju trake

en: Write bar color
hr: Boja trake pisanja

en: Bar order
hr: Redoslijed traka

en: Read-Write
hr: Čitaj-piši

en: "Read" monitor first
hr: "Čitaj" najprije monitor

en: Write-Read
hr: Piši-čitaj

en: "Write" monitor first
hr: "Čitaj" najprije monitor

en: %s: Device statistics unavailable.
hr: %s:Statistika uređaje je nedostupna.

en: %s
    %s: %s (%d)
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
hr: %s⏎
     %s: %s (%d)⏎
    ⏎
    Ovaj monitor neće raditi!
    Molim uklonite ga.

en: %s: No disk extended statistics found!
    Either old kernel (< 2.4.20) or not
    compiled with CONFIG_BLK_STATS turned on.
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
hr: %s: Nisu pronađene proširene statistike diska!
    Ili koristite stari kernel (< 2.4.20) ili nije
    kompajlran s uključenim CONFIG_BLK_STATS.
    
    Pokazivač neće raditi!
    Molimo uklonite ga.

en: %s: Unknown error
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
hr: %s: Nepoznata greška
    
    Ovaj monitor neće raditi!
    Molim uklonite ga.

en: Diskperf monitor displays instantaneous disk I/O transfer rates and busy times
hr: Diskperf monitor prikazuje trenutne stope I/O prijenosa i vremena zauzetosti

en: Copyright (c) 2003, 2004 Roger Seguin
hr: Autorska prava (c) 2003, 2004 Roger Seguin

en: Disk Performance Monitor
hr: Pokazivač performansi diska

en: Show disk performance
hr: Pokazuj performanse diska
