Xfce Panel Plugins - en to hu translation catalogue (32 entries)

en: Device
hu: Eszköz

en: Input the device name, then press <Enter>
hu: Adja meg az eszköz nevét és nyomja meg az Enter billentyűt

en: Data collection period
hu: Adatgyűjtési időszak

en: Update interval (s)
hu: Frissítési időköz (mp)

en: Label
hu: Címke

en: Tick to display label
hu: Címke megjelenítése

en: Input the label, then press <Enter>
hu: Adja meg a címkét és nyomja meg az Enter billentyűt

en: Monitor
hu: Megfigyelés

en: I/O transfer
hu: I/O átvitel

en: MiB transferred / second
hu: Átvitt MB/mp

en: Busy time
hu: Foglalt idő

en: Percentage of time the device is busy
hu: Az eszköz által foglaltan töltött idő százalékos aránya

en: Max. I/O rate (MiB/s)
hu: Max. I/O sebesség (MB/mp)

en: Input the maximum I/O transfer rate of the device, then press <Enter>
hu: Adja meg az eszköz maximális I/O átviteli sebességét és nyomja meg az Enter billentyűt

en: Combine Read/Write data
hu: Olvasási/írási adatok egyesítése

en: Combine Read/Write data into one single monitor?
hu: Egyesíti az olvasási/írási adatokat egyetlen figyelőbe?

en: Bar color
hu: Sáv színe

en: Press to change color
hu: Szín módosítása

en: Read bar color
hu: Olvasási sáv színe

en: Write bar color
hu: Írási sáv színe

en: Bar order
hu: Sávok sorrendje

en: Read-Write
hu: Olvasás-írás

en: "Read" monitor first
hu: „Olvasás” figyelője előre

en: Write-Read
hu: Írás-olvasás

en: "Write" monitor first
hu: „Írás” figyelője előre

en: %s: Device statistics unavailable.
hu: %s: Az eszközstatisztikák nem érhetők el.

en: %s
    %s: %s (%d)
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
hu: %s
    %s: %s (%d)
    
    Ez a figyelő működésképtelen!
    Távolítsa el.

en: %s: No disk extended statistics found!
    Either old kernel (< 2.4.20) or not
    compiled with CONFIG_BLK_STATS turned on.
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
hu: %s: Nem találhatók bővített lemezstatisztikák!
    A kernel túl régi (< 2.4.20) vagy a
    CONFIG_BLK_STATS nélkül lett fordítva.
    
    Ez a figyelő működésképtelen!
    Távolítsa el.

en: %s: Unknown error
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
hu: %s: Ismeretlen hiba
    
    Ez a figyelő működésképtelen!
    Távolítsa el.

en: Diskperf monitor displays instantaneous disk I/O transfer rates and busy times
hu: A Diskperf figyelő megjeleníti a lemezek I/O átviteli sebességeit és az elfoglaltként töltött időt

en: Disk Performance Monitor
hu: Lemezteljesítmény-figyelő

en: Show disk performance
hu: Lemezteljesítmény megjelenítése
