Xfce Panel Plugins - en to hy_AM translation catalogue (33 entries)

en: Device
hy_AM: Սարքաւորում

en: Input the device name, then press <Enter>
hy_AM: Մուտքագրեք սարքի անունը, ինչից յետոյ սրղմեք <Enter>

en: Data collection period
hy_AM: Տուեալների հաւաքման ժամանակաշրջան

en: Update interval (s)
hy_AM: Թարմեցնել ընդմիջում(ներ)ը

en: Label
hy_AM: Պիտակ

en: Tick to display label
hy_AM: Նշեք պիտակը ցուցադրելու համար

en: Input the label, then press <Enter>
hy_AM: Մուտքագրեք պիտակը, ինչից յետոյ սեղմեք <Enter>

en: Monitor
hy_AM: Ցուցասարք

en: I/O transfer
hy_AM: I/O փոխանցում

en: MiB transferred / second
hy_AM: MiB փոխանցում / վայրկեանում

en: Busy time
hy_AM: Զբաղուած ժամանակ

en: Percentage of time the device is busy
hy_AM: Ժամանակի տոկոսի սարքը զբաղված է

en: Max. I/O rate (MiB/s)
hy_AM: Գեր. I/O տոկոս (MiB/s)

en: Input the maximum I/O transfer rate of the device, then press <Enter>
hy_AM: Մուտքագրեք սարքի I/O փոխանցման առաւելագոյն արագութիւնը, ապա սեղմեք <Enter>

en: Combine Read/Write data
hy_AM: Միաւորել Կարդալ/Գրել տվյալները

en: Combine Read/Write data into one single monitor?
hy_AM: Միաւորե՞լ Կադալ/Գրել տվյալները մեկ ցուցասարքում։

en: Bar color
hy_AM: Գաւտու գոյն

en: Press to change color
hy_AM: Սեղմեք գոյնը փոխելու համար

en: Read bar color
hy_AM: Կարդալ գաւտու գոյնը

en: Write bar color
hy_AM: Գրել գաւտու գոյնը

en: Bar order
hy_AM: Գոտու շարք

en: Read-Write
hy_AM: Կարդալ֊Գրել

en: "Read" monitor first
hy_AM: Առաջինը "Կարդալ" ցուցասարքը

en: Write-Read
hy_AM: Գրել֊Կարդալ

en: "Write" monitor first
hy_AM: Առաջինը "Գրել" ցուցասարքը

en: %s: Device statistics unavailable.
hy_AM: %s․ սարքի վիճակագրությունը հասանելի չէ։

en: %s
    %s: %s (%d)
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
hy_AM: %s
    %s: %s (%d)
    
    Այս ցուցասարքը չի աշխատելու։
    Կը խնդրենք այն հեռացնել։

en: %s: No disk extended statistics found!
    Either old kernel (< 2.4.20) or not
    compiled with CONFIG_BLK_STATS turned on.
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
hy_AM: %s: Սկաւառակի երկարաձգուած վիճակագրութիւն չի գտնուել։
    Կամ հին է kernel (< 2.4.20)֊ը կամ  կազմուած
    չէ CONFIG_BLK_STATS միացուած է։
    
    Այս ցուցասարքը չի աշխատելու։
    Կը խնդրենք հեռացնել այն։

en: %s: Unknown error
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
hy_AM: %s: Անյայտ սխալ
    
    Այս ցուցասարքը չի աշխատելու։
    Կը խնդրենք այն հեռացնել։

en: Diskperf monitor displays instantaneous disk I/O transfer rates and busy times
hy_AM: Diskperf ցուցասարքը ցուցադրում է ակնթարթային սկաւառակի I O փոխանցման տեմպերը և զբաղուած ժամանակահատուածները

en: Copyright (c) 2003, 2004 Roger Seguin
hy_AM: Հեղինակային իրաւունք (c) 2003, 2004 Roger Seguin

en: Disk Performance Monitor
hy_AM: Սկաւառակի կատարման ցուցասարք

en: Show disk performance
hy_AM: Ցուցադրել սկաւառակի կատարումը
