Xfce Panel Plugins - en to lt translation catalogue (34 entries)

en: Device
lt: Įrenginys

en: Input the device name, then press <Enter>
lt: Įrašykite įrenginio vardą ir paspauskite <Enter>

en: Data collection period
lt: Duomenų rinkimo periodas

en: Update interval (s)
lt: Atnaujinimo intervalas

en: Label
lt: Etiketė

en: Tick to display label
lt: Pažymėkite norėdami, kad būtų rodoma etiketė

en: Input the label, then press <Enter>
lt: Įrašykite etiketę ir paspauskite <Enter>

en: Monitor
lt: Stebėti

en: I/O transfer
lt: I/O perdavimą

en: MiB transferred / second
lt: Kiek perduota MB / per sekundę

en: Busy time
lt: Užimtumą

en: Percentage of time the device is busy
lt: Kiek laiko (procentais) įrenginys užimtas

en: Max. I/O rate (MiB/s)
lt: Didžiausias I/O santykis (MB/s)

en: Input the maximum I/O transfer rate of the device, then press <Enter>
lt: Įveskite didžiausią šio įrenginio I/O perdavimo santykį ir paspauskite <Enter>

en: Combine Read/Write data
lt: Skaitymo/Rašymo duomenys kartu

en: Combine Read/Write data into one single monitor?
lt: Rodyti skaitymo/rašymo duomenis vienoje prižiūryklėje?

en: Bar color
lt: Juostos spalva

en: Press to change color
lt: Paspauskite, norėdami pakeisti spalvą

en: Read bar color
lt: Skaitymo juostos spalva

en: Write bar color
lt: Rašymo juostos spalva

en: Bar order
lt: Juostų tvarka

en: Read-Write
lt: Skaitymas-Rašymas

en: "Read" monitor first
lt: Pirmiausia „Skaitymo“ prižiūryklė

en: Write-Read
lt: Rašyti-Skaityti

en: "Write" monitor first
lt: Pirmiausia „Rašymo“ prižiūryklė

en: %s: Device statistics unavailable.
lt: %s: Įrenginio statistika neprieinama.

en: %s
    ----------------
    I/O (MiB/s)
      Read: %3.2f
      Write: %3.2f
      Total: %3.2f
    Busy time (%c)
      Read: %d
      Write: %d
      Total: %d
lt: %s
    ----------------
    I/O (MiB/s)
      Skaitymas: %3.2f
      Rašymas: %3.2f
      Viso: %3.2f
    Užimtumo laikas (%c)
      Skaitymas: %d
      Rašymas: %d
      Viso: %d

en: %s
    %s: %s (%d)
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
lt: %s
    %s: %s (%d)
    
    Ši prižiūryklė neveiks!
    Pašalinkite ją.

en: %s: No disk extended statistics found!
    Either old kernel (< 2.4.20) or not
    compiled with CONFIG_BLK_STATS turned on.
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
lt: %s: Nerasta išplėstinių disko duomenų!
    Arba senas branduolys (< 2.4.20) arba
    sukompiliuota su išjungtu CONFIG_BLK_STATS.
    
    Ši prižiūryklė neveiks!
    Pašalinkite ją.

en: %s: Unknown error
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
lt: %s: Nežinoma klaida
    
    Ši prižiūryklė neveiks!
    Pašalinkite ją.

en: Diskperf monitor displays instantaneous disk I/O transfer rates and busy times
lt: Diskperf prižiūyklė rodo dabartinius disko I/O perdavimo greičius ir užimtumo laiką

en: Copyright (c) 2003, 2004 Roger Seguin
lt: Autorių teisės (c) 2003, 2004 Roger Seguin

en: Disk Performance Monitor
lt: Disko našumo prižiūryklė

en: Show disk performance
lt: Rodyti disko našumą
