Xfce Panel Plugins - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Device
lv: Ierīce

en: Input the device name, then press <Enter>
lv: Ievadiet ierīces nosaukumu, tad nospiediet <Enter>

en: Data collection period
lv: Datu ievākšanas periods

en: Update interval (s)
lv: Atjaunošanas intervāls(i)

en: Label
lv: Etiķete

en: Tick to display label
lv: Atzīmējiet, lai attēlotu etiķeti

en: Input the label, then press <Enter>
lv: Ievadiet etiķeti, tad nospiediet <Enter>

en: I/O transfer
lv: I/O pārraide

en: Busy time
lv: Aizņemtais laiks

en: Percentage of time the device is busy
lv: Ierīces aizņemtības laiks procentos

en: Input the maximum I/O transfer rate of the device, then press <Enter>
lv: Ievadiet maksimālo I/O pārraides daudzumu ierīcei, tad nospiediet <Enter>

en: Combine Read/Write data
lv: Apvienot Lasīt/Rakstīt datus

en: Combine Read/Write data into one single monitor?
lv: Apvienot Lasīt/Rakstīt datus vienā pārraugā?

en: Bar color
lv: Joslu krāsa

en: Press to change color
lv: Nospiediet, lai nomainītu krāsu

en: Read bar color
lv: Lasīšanas joslas krāsa

en: Write bar color
lv: Rakstīšanas joslas krāsa

en: Bar order
lv: Joslu secība

en: Read-Write
lv: Lasīt-Rakstīt

en: "Read" monitor first
lv: "Lasīt" pārraugs pirmais

en: Write-Read
lv: Rakstīt-Lasīt

en: "Write" monitor first
lv: "Rakstīt" pārraugs pirmais

en: %s
    %s: %s (%d)
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
lv: %s
    %s: %s (%d)
    
    Šīs pārraugs nestrādās!
    Lūdzu noņemiet to.

en: %s: No disk extended statistics found!
    Either old kernel (< 2.4.20) or not
    compiled with CONFIG_BLK_STATS turned on.
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
lv: %s: Netika atrasts diska paplašinātā statistika!
    Vecs kodols (< 2.4.20) vai nav
    kompilēts ar ieslēgtu CONFIG_BLK_STATS opciju.
    
    Šis pārraugs nestrādās!
    Lūdzu noņemiet to.

en: %s: Unknown error
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
lv: %s: Nezināma kļūda
    
    Šīs Pārraugs nestrādās!
    Lūdzu noņemiet to.

en: Disk Performance Monitor
lv: Diska Veiktspējas Pārraugs

en: Show disk performance
lv: Rādīt diska veiktspēju
