Xfce Panel Plugins - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: Device
nl: Apparaat

en: Input the device name, then press <Enter>
nl: Voer de apparaatnaam in, en druk dan op <Enter>

en: Data collection period
nl: Periode voor gegevensverzameling

en: Update interval (s)
nl: Tussenpoos voor bijwerken (s)

en: Label
nl: Etiket

en: Tick to display label
nl: Vink aan om etiket te tonen

en: Input the label, then press <Enter>
nl: Voer het etiket in, en druk dan op <Enter>

en: Monitor
nl: Bewaken

en: I/O transfer
nl: I/O-overdracht

en: MiB transferred / second
nl: MB overgebracht / seconde

en: Busy time
nl: Activiteit

en: Percentage of time the device is busy
nl: Percentage van de tijd dat het apparaat bezig is

en: Max. I/O rate (MiB/s)
nl: Max. I/O-snelheid (MB/s)

en: Input the maximum I/O transfer rate of the device, then press <Enter>
nl: Voer de maximale I/O-overdrachtsnelheid van het apparaat in, en druk dan op <Enter>

en: Combine Read/Write data
nl: Combineer lees/schrijfgegevens

en: Combine Read/Write data into one single monitor?
nl: Lees/schrijfgegevens combineren in een enkele bewakingsdienst?

en: Bar color
nl: Balkkleur

en: Press to change color
nl: Druk in om kleur te veranderen

en: Read bar color
nl: Leesbalkkleur

en: Write bar color
nl: Schrijfbalkkleur

en: Bar order
nl: Balkvolgorde

en: Read-Write
nl: Lezen-schrijven

en: "Read" monitor first
nl: 'Lees'-bewaking eerst

en: Write-Read
nl: Schrijven-Lezen

en: "Write" monitor first
nl: 'Schrijf'-bewaking eerst

en: %s: Device statistics unavailable.
nl: %s: apparaatstatistieken niet beschikbaar.

en: %s
    ----------------
    I/O (MiB/s)
      Read: %3.2f
      Write: %3.2f
      Total: %3.2f
    Busy time (%c)
      Read: %d
      Write: %d
      Total: %d
nl: %s
    ----------------
    I/O (MiB/s)
      Lezen: %3.2f
      Schrijven: %3.2f
      Totaal: %3.2f
    Tijd actief: (%c)
      Lezen: %d
      Schrijven: %d
      Totaal: %d

en: %s
    %s: %s (%d)
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
nl: %s
    %s: %s (%d)
    
    Deze monitor zal het niet doen!
    Verwijder hem a.u.b.

en: %s: No disk extended statistics found!
    Either old kernel (< 2.4.20) or not
    compiled with CONFIG_BLK_STATS turned on.
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
nl: %s: Geen uitgebreide schijfstatistieken gevonden!
    Of te oude kernel (< 2.4.20) of niet
    gecompileerd met CONFIG_BLK_STATS aan.
    
    Deze monitor zal het niet doen!
    Verwijder hem a.u.b.

en: %s: Unknown error
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
nl: %s: Onbekende fout
    
    Deze monitor zal het niet doen!
    Verwijder hem a.u.b.

en: Diskperf monitor displays instantaneous disk I/O transfer rates and busy times
nl: Schijfprestatiebewaker toont ogenblikkelijke I/O-overdrachtsnelheden en activiteit van de schijf

en: Copyright (c) 2003, 2004 Roger Seguin
nl: Auteursrecht (c) 2003, 2004 Roger Seguin

en: Disk Performance Monitor
nl: Schijfprestatiebewaker

en: Show disk performance
nl: Toon schijfprestatie
