Xfce Panel Plugins - en to oc translation catalogue (31 entries)

en: Device
oc: Periferic

en: Input the device name, then press <Enter>
oc: Inserir lo nom del periferic e confirmar amb la tòca  <retorn>

en: Data collection period
oc: Periòde de presa de las donadas

en: Update interval (s)
oc: Interval de la(s) mesa(s) a jorn

en: Label
oc: Etiqueta

en: Tick to display label
oc: Marcar per afichar l'etiqueta

en: Input the label, then press <Enter>
oc: Entratz l'etiqueta, puèi quichatz sus <Entrada>

en: I/O transfer
oc: Transferiment E/S

en: MiB transferred / second
oc: Mio transferits / segonda

en: Busy time
oc: Temps d'ocupacion

en: Percentage of time the device is busy
oc: Percentatge del temps ont lo periferic es ocupat

en: Max. I/O rate (MiB/s)
oc: Velocitat E/S max. (Mio/s)

en: Input the maximum I/O transfer rate of the device, then press <Enter>
oc: Inserir lo taus de transferiment E/S max. del periferic, puèi quichatz sus <Entrada>

en: Combine Read/Write data
oc: Combinar las donadas de lectura/escritura

en: Combine Read/Write data into one single monitor?
oc: Combinar las donadas de lectura/escritura en un sol monitor ?

en: Bar color
oc: Color de la barra

en: Press to change color
oc: Clicar per cambiar la color

en: Read bar color
oc: Color de la barra de lectura

en: Write bar color
oc: Color de la barra d'escritura

en: Bar order
oc: Disposicion de las barras

en: Read-Write
oc: lectura-escritura

en: "Read" monitor first
oc: « Lectura » primièr monitor

en: Write-Read
oc: Escritura-lectura

en: "Write" monitor first
oc: « Escritura » primièr monitor

en: %s: Device statistics unavailable.
oc: %s: Estatisticas periferic indisponiblas.

en: %s
    %s: %s (%d)
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
oc: %s
    %s : %s (%d)
    
    Aqueste contrarotlador foncionarà pas !
    Suprimissètz-lo.

en: %s: No disk extended statistics found!
    Either old kernel (< 2.4.20) or not
    compiled with CONFIG_BLK_STATS turned on.
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
oc: %s : estatistica espandida de disc pas trobada !
    Siá avètz un nucli tròp ancian (< 2.4.20) o alara
    compilat sens l'opcion CONFIG_BLK_STATS.
    
    Aqueste contrarotlador foncionarà pas !
    Suprimissètz-lo.

en: %s: Unknown error
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
oc: %s : Error desconeguda
    
    Aqueste contrarotlador foncionarà pas !
    Suprimissètz-lo.

en: Diskperf monitor displays instantaneous disk I/O transfer rates and busy times
oc: Lo contrarotlador Diskperf aficha los tauses instantanèus de transferiments I/O del disc e los tempses d'ocupacion

en: Disk Performance Monitor
oc: Contrarotlador de performància de disc

en: Show disk performance
oc: Afichar la performància del disc
